Informacja tel.: +48 703 40 23 57 cena brutto 2,58 zł./min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

logo PKS 40px

Wyszukaj połączenie i kup bilet przez internet od 1 zł!

Rozkład Jazdy ważny od: 18.07.2019 r.
MIEJSCOWOŚĆ PRZEZ GODZ. ODJAZDU
BABIMOST LOTNISKO   06:45 1-5 (*) 1 19:25 1,2,4,5,7 (*) 1    
BARLINEK Gorzów Wlkp. 06:45 dn (*) 2      
BOBROWICE Trzebule 15:40 S (*) 5      
BOJADŁA Sulechów 15:10 S (*) 1      
BOLESŁAWIEC Szprotawa 13:00 D (I) 3      
BRONISZÓW Radwanów 06:20 S (*)9 08:15 S (*) 9 12:10 S (*) 9 15:25 S (*) 9
BRZEŹNICA Niwiska 06:00 D (*) 9 08:00 D (*) 9 09:45 E (*) 9 14:15 Dm (*)8
    14:20 S (*) 10 15:30 D (*) 10 16:30 bn (*) 9  
CIEMNICE Leśniów Wielki 15:25 S (*) 5      
CYBINKA Krosno Odrz. 06:55 D (*) 5 10:45 c (*) 5 14:35 D (*) 5 15:00 DH (*) 5
CZERWIEŃSK Przylep 04:00 dg (*) 1a 04:40 DL (*) 1a 04:55 De (*) 1a 05:50 EQ (*)1a
    06:00 SJ (*) 1a 06:20 S (*) 1a 06:40 D (*) 1a 07:10 D (*)1a
    07:50 c (*) 1a 08:40 25S (*) 1a 08:40 134JS (*) 1a 09:10 D (*)1a
    09:30 Cb (*) 1a 10:00 SJ (*) 1a 10:30 D (*) 1a 11:50 D (*) 1a
    12:30 b (*) 1a 13:10 c (*) 1a 13:50 D (*)1a 14:30 d (*) 1a
    15:10 D (*) 1a 15:30 S (*) 1a 15:50 D (*)1a 16:30 bm (*) 1a
    17:20 Dm (*) 1a 18:35 bn (*)1a 20:10 bn (*) 1a 21:25 Dm (*) 1a
    22:30 dn (*)1a      
DĄBROWA Zabór, Milsko 05:55 D (*) 7 10:10 D (*) 7 13:30 D (*) 7 15:30 D (*) 7
DRZONÓW Radomia 05:20 D (*) 4 06:30 S (*) 4 08:40 D (*) 4 12:40 D (*)4
    15:30 D (*) 4      
GORZÓW WLKP. Międzyrzecz 06:45 dn (*) 2      
GUBIN Brzózka 10:15 567 dm (IX) 5 11:00 D (*) 6 12:30 D (*) 6 13:30 D (*)6
    14:30 Ca (*) 6 15:15 D (*) 6 17:00 Vc (*) 6 18:30 bm (*)6
    22:20 dn (*) 6      
JABŁONÓW   06:00 D (*) 9 08:00 D (*) 9 09:45 E (*) 9 12:30 Dm (*)8
    14:15 Dm (*) 8 16:30 bn (*) 9    
JELENIA GÓRA Bolesławiec 16:35 a (V;VIII) 3      
JELENIA GÓRA Lubin 15:00 X, d (V;XVI) 3      
KARPACZ   13:45 d (V;XVI) 3      
KARGOWA   07:30 Vc (*) 3 14:35 S (*) 1 15:20 Dm (*) 3 17:45 Dm (*) 1
KATOWICE   04:00 dn (*) 3      
KOŁOBRZEG Gorzów Wlkp. 06:45 dn (*) 2 10:40 dX (V;XVI) 2    
KOSZALIN Gorzów Wlkp. 10:30 a (V;VIII) 5      
KOŹLA Słone 07:50 Cd (*) 8 09:45 S (*) 8 13:30 D (*)8
    22:30 Dn (*)8      
KRAKÓW Opole 04:00 dn (*) 3      
KROSNO ODRZ. Leśniów Wielki 05:45 D (*) 6 06:55 d (*) 5 08:20 S (*) 6 09:45 E (*)6
    10:45 c (*) 5 11:00 D (*) 6 11:40 S (*) 6 12:30 D (*) 6
    12:50 S (*) 6 13:30 D (*) 6 14:15 S (*) 1a 14:30 Ca (*)6
    14:35 D (*) 5 15:00 dfn (*) 5 15:15 DL (*) 5 15:15 D (*) 6
    15:40 D (*) 6 16:15 S (*) 6 16:40 D (*) 6 17:00 Vc (*) 6
    17:50 Dm (*) 6 18:30 bm (*)6 19:20 bm (*) 6 20:30 Dm (*) 6
    22:20 dn (*) 6      
KROSNO ODRZ. Trzebule 15:40 S (*) 5      
           
LASKI   04:00 dg (*) 1a   04:40 DL (*) 1a 04:55 De (*) 1a 05:50 EQ (*) 1a
    06:40 D (*)1a 07:10 D (*) 1a 07:50 c (*) 1a 09:10 D (*) 1a
    09:30 Cb (*)1a 10:30 D (*) 1a 11:50 D (*) 1a 12:30 b (*) 1a
    13:10 c (*)1a 13:50 D (*) 1a 14:30 d (*) 1a 15:10 D (*) 1a
    15:50 D (*)1a 16:30 bm (*) 1a 17:20 Dm (*) 1a 18:35 bn (*) 1a
    20:10 bn (*)1a 22:30 dn (*) 1a    
LESZNO Sulechów 18:20 567dn (IX) 2      
LEŚNIÓW MAŁY Drzonów 12:40 D (*) 4 15:30 D (*) 4    
LEŚNIÓW MAŁY Sudoł 05:20 D (*) 4 06:30 S (*) 4    
LIPNO Słone 04:35 E (*) 8 05:30 DH (*) 8 06:00 S (*) 8  
    07:50 D (*) 8 11:00 b (*)8 14:30 E (*) 8 15:45 Dm (*) 8
    17:00 DH (*) 8 17:15 S (*) 8 19:15 Dn (*)8  
LUBIN Nowa Sól 04:00 dn (*) 3      
LUBSKO Tuchola 08:00 D (*) 10 12:30 S (*) 10 15:45 S (*) 10 16:00 Sz (XIV) 10
    16:30 bn (*) 10      
LUBSKO Guzów, Jasień 09:00 ebz (XIV) 10 10:30 Sz (XIV) 10 13:15 ebz (XIV)10 14:15 D (*) 10
    17:30 7eb (XIV) 10 19:30 7em (XIV) 10    
ŁAGÓW ŚWIEBODZIN 08:00 CL (*) 1      
MIĘDZYCHÓD   12:50 De (III) 4      
MIĘDZYRZECZ    04:30 R (*) 2 06:45 dn (*) 2  
MILSKO Przytok 05:55 D (*) 7 06:50 S (*) 7 07:00 DH (*) 7 08:20 d (*) 7
    10:10 D (*) 7 12:00 d (*) 7 13:30 D (*) 7 14:45 c (*) 7
    15:30 D (*)7 16:30 Cbm (*) 7 16:30 S (*) 7 17:00 DH (*) 7
    18:15 Cbn (*) 7 18:15 Dm (*)7 20:15 cn (*) 7 22:30 Dm (*) 7
MRZEŻYNO   01:30 L (XIII) 4      
NOWA SÓL  obwodnicą 04:00 dn (*) 3 05:15 S (*) 4 06:05 D (*) 4 07:15 D (*) 4
    08:15 d (*) 4 09:15 S (*) 4 10:15 D (*) 4 11:15 D (*) 4
    12:15 b (*)4 13:15 D (*) 4 14:15 D (*) 4 14:45 S (*) 4
    15:15 a (*)4 15:45 S (*) 4 16:00 DH (*) 4 16:15 S (*) 4
    17:15 Dm (*) 4 18:15 Em (*) 4 19:15 S (*) 4 20:15 Dm (*) 4
    22:15 Dm (*) 4      
NOWA SÓL Niedoradz 05:35 D (III) 8 07:00 D (III) 8 07:45 b (III) 8 08:05 S (III)8
    09:00 S (III) 8 10:00 D (III) 8 11:00 b (III) 9 12:10 D (III)8
    13:30 D (III) 4 14:10 S (III) 8 14:25 D (III) 8 15:10 b (III) 8
    15:25 D (III)8 16:10 D (III) 8 17:10 D (III) 8 18:25 b (III) 9
    19:25 Dm (III)8 21:15 Dm (III) 8    
NOWE MIAST.   04:00 dn (*) 3      
NOWY TARG   04:00 dn (*) 3      
NOWOGRÓD BOB. Piaski 05:25 D (*) 11 06:25 D (*) 11 06:40 Cd (*) 11 08:00 D (*)10
    08:30 D (*) 11 10:00 Cd (*) 11 11:25 D (*) 11 11:45 D (*)11
    12:30 S (*) 10 12:30 Cb (*) 11 13:45 Dm (*)11 14:10 D (*) 11
    14:15 D (*) 10 14:50 Dm (*) 11 15:20 D (*)11 15:25 S (*) 11
    15:35 Cag (*) 11 15:45 S (*) 10 16:15 dm (*)11 16:30 bn (*) 10
    17:00 Dm (*) 11 18:20 Dm (*) 11 19:20 Dm (*)11 19:30 Can (*) 11
    21:00 Dm (*) 11 21:00 Cdn (*) 11 22:20 Dm (*)11  
NOWOGRÓD BOB.   06:05 S (*) 11 14:40 6 (*) 10    
OPOLE Wrocław 04:00 dn (*) 3      
POGORZELICA REWAL, POBIEROWO 04:30 R (*) 2
POLKOWICE   04:00 dn (*) 3      
POZNAŃ Kargowa 07:30 Vc (*) 3      
PRZYBYMIERZ Niwiska 14:20 S (*) 10 14:40 6 (*) 10 15:30 D (*) 10  
PRZYLASKI Pierzwin 06:00 D (*) 9 09:45 E (*) 9 15:15 D (*) 8 15:25 DH (*) 8
    16:30 bn (*)9
PRZYLASKI Urzuty 08:00 D (*) 9 12:30 bm (*) 8 14:15 Dm (*) 8  
PRZYTOK   05:55 D (*) 7 06:35 S (*) 7 06:50 S (*) 7 08:20 d (*)7
    10:10 D (*) 7 12:00 d (*) 7 13:30 D (*) 7 14:45 c (*)7
    15:30 D (*) 7 16:30 Cbm (*) 7 16:30 S (*) 7 17:00 DH (*) 7
    18:15 Cbn (*)7 18:15 Dm (*) 7 20:15 cn (*) 7 22:30 Dm (*) 7
RECZ   06:45 dn (*) 2      
SŁONE   06:45 S (*) 8      
SŁUBICE Cybinka 06:55 D (*) 5 10:45 c (*) 5 12:00 D (XII)5 15:00 dfn (*) 5
SOBOLICE   06:05 S (*) 11 14:20 S (*) 10 14:40 6 (*) 10  
SULECHÓW    04:30 R (*) 2   05:10D (*) 1 05:55 S (*) 1 06:45 dn (*) 2
    07:30 Vc (*)3 08:00 CL (*) 1 08:00 D (*) 1 09:00 S (*) 1
    09:50 d (*) 1 11:20 S (*)1 12:30 dm (*) 1 13:25 Dm (*) 1
    14:20 Cb (*) 1 14:35 D (*) 1 14:50 D (*) 1 15:10 S (*) 1
    15:20 DH (*)1 15:40 an (*)1 16:15 S (*) 1 17:20 dm (*) 1
    17:45 Dm (*) 1 18:25 Dn (*)1 19:30 dn (*) 1 21:30 dn (*) 1  
SULĘCIN Świebodzin 13:30 D (III) 3      
SZCZECIN   12:40 d (V;XV) 2      
ŚWIDNICA k.ZG   04:30 D (*) 12 05:30 D (*) 12 06:30 Dy (*) 12 07:30 Ey (*)12
    08:50 Dy (*) 12 10:30 E (*) 12 12:30 by (*) 12 14:45 Sy (*) 12
    15:30 DY (*) 12 16:45 Dm (*) 12 18:30 bn (*) 12 20:30 S (*) 12
    22:20 Dm (*) 11      
ŚWIEBODZIN    04:30 R (*) 2 06:45 dn (*) 2    
ŚWIEBODZIN SULECHÓW KALSK 05:10 D (*) 1 08:00 D (*) 1 08:00 CL (*) 1 09:50 d (*) 1
    11:20 S (*)1 12:30 dm (*) 1 13:25 Dm (*) 1 14:20 Cd (*) 1
    14:50 D (*)1 15:40 an (*) 1 16:15 S (*) 1 17:20 dm (*) 1
    18:25 Dn (*)1 19:30 dn (*) 1 21:30 dn (*) 1  
ŚWIEBODZIN EKSPRES SULECHÓW 05:55 S (*) 1 09:00 S (*) 1    
ŚWINOUJŚCIE   04:30 R (*) 2      
TARNAWA Kisielin 06:35 S (*) 7      
WICHÓW Pierzwin 06:00 D (*) 9 09:45 E (*) 9 15:15 S (*) 8 16:30 bn (*)9
WICHÓW Urzuty 08:00 D (*) 9 12:30 Dm (*) 8 14:15 Dm (*) 8 15:25 DH (*) 8
WOLSZTYN Kargowa 07:30 Vc (*) 3      
WROCŁAW   01:22 L (XIII) 3 04:00 dn (*) 3    
WYSOKIE   05:10 De (*) 1a 06:20 S (*) 1a 08:40 25S (*) 1a 15:30 S (*)1a
ZABÓR   05:55 D (*) 7 06:50 S (*) 7 08:20 d (*) 7 10:10 D (*)7
    12:00 d (*) 7 13:30 D (*) 7 14:45 c (*) 7 15:30 D (*)7
    16:30 Cbm (*) 7 16:30 S (*) 7 17:00 DH (*) 7 18:15 Cbn (*) 7
    18:15 Dm (*)7 20:15 cn (*) 7 22:30 Dm (*) 7  
ZABÓR Kisielin 06:35 S (*) 7      
ZAKOPANE Kraków 04:00 dn (*) 3      
ŻAGAŃ Stanów 12:15 Sz (XIV) 10      
ŻAGAŃ Brzeźnica 11:00 Sz (XIV) 10 14:40 Sz (XIV)10 17:15 Sz (XIV) 10  
ŻAGAŃ Kaczenice 15:20 fb (XIV) 9      
ŻAGAŃ Pierzwin 06:00 D (*) 9 09:45 E (*) 8 16:30 bn (*) 9  
ŻAGAŃ Urzuty 08:00 D (*) 9 12:30 Dm (*) 8 14:15 Dm (*)8 19:30 Sz (XIV) 9
ŻARY Piaski, 05:25 D (*) 11 06:40 Cd (*) 11 06:40 D (XIV) 11  
    08:30 D (*) 11 10:00 D (XIV) 11 10:00 Cd (*) 11 11:25 Cb (XIV)11
    11:25 D (*) 11 12:00 D (XIV) 11 12:30 Cb (*) 11 12:50 D (XIV)11
    13:30 SCb (XIV) 11 14:10 D (*) 11 14:50 Cb (XIV) 11 14:50 Dm (*)11
    15:35 Cag (*) 11 15:35 D (XIV) 11 16:15 dm (*) 11 17:00 Dm (*)11
    17:00 Cb (XIV) 11 18:20 Dm (*) 11 19:30 Can (*) 11 19:30 Sz (XIV)11
    21:00 Dm (*) 11      

 

Rozkład Jazdy ważny od: 18.07.2019 r.
MIEJSCOWOŚĆ PRZEZ GODZ. PRZYJAZDU                     
BABIMOST LOTNISKO   09:15 1-5 (*) 21:55 1-5, 7 (*)    
BARLINEK Gorzów Wlkp. 20:51 dn (*)      
BOBROWICE Trzebule 07:27 S (*)      
BOJADŁA Sulechów 09:47 D (*)      
BOLESŁAWIEC Szprotawa 10:24 d (I)      
BRONISZÓW Radwanów 06:20 S (*) 07:37 S (*) 09:35 S (*) 13:27 S (*)
BRZEŹNICA Niwiska 07:29 D (*) 09:15 D (*) 13:31 E (*) 17:15 Dm (*)
BYTOM ODRZ.   11:25 dn& (*)      
CIEMNICE Leśniów Wielki 07:34 S (*)      
CYBINKA Krosno Odrz. 08:41 D (*) 12:56 c (*) 16:11 c (*) 20:26 dm (*)
CZERWIEŃSK Przylep 00:04 dn (*) 05:34 dg (*) 06:19 De (*) 06:24 DL (*)
    06:34 De (*) 07:01 S (*) 07:29 E (*) 07:35 S (*)
    08:19 D (*) 08:54 D (*) 09:34 c (*) 10:16 D (*)
    10:16 25 (*) 10:54 D (*) 11:19 Cb (*) 11:36 S (*)
    12:14 D (*) 12:56 d (*) 13:39 D (*) 14:09 1-4 (*)
    14:09 Cb (*) 14:15 5Q (*) 14:54 c (*) 15:28 D (*)
    16:09 Cd (*) 16:09 5 (*) 16:15 1-4Q (*) 16:54 E (*)
    17:34 D (*) 18:14 bm (*) 19:14 Dm (*) 19:36 Dm (*)
    20:24 bn (*) 21:16 Dm (*) 21:49 bn (*) 23:04 Dm (*)
DĄBROWA Zabór, Milsko 05:31 D (*) 07:25 D (*) 15:01 D (*) 17:05 D (*)
DRZONÓW Radomia 06:33 D (*) 07:40 S (*) 09:33 D (*) 13:41 D (*)
    16:40 D (*) 18:13 DH (*)    
GORZÓW WLKP. Międzyrzecz 12:20 (III) 20:51 dn (*)    
GUBIN Czarnowo 08:03 D (*) 13:13 Cbm (*) 17:14 Dm (*)  
GUBIN Brzózka 07:19 Vc (*) 09:23 d (*) 11:50 D (*) 14:27 D (*)
    18:20 567 (IX) 18:52 an (*)    
JABŁONÓW   09:15 D (*) 13:31 E (*) 15:37 Dm (*) 17:15 Dm (*)
    19:20 bn (*)      
JELENIA GÓRA Bolesławiec 10:25 a (V;VIII)      
JELENIA GÓRA Lubin 10:25 Xd (V;XVI)      
KARPACZ   12:10 d (V;XV)      
KAMIENNA GÓRA Wałbrzych 11:39 b (VI)      
KARGOWA   06:35 D (*) 07:32 S (*) 12:22 D (*) 16:50 Vc (*)
KATOWICE   21:40 Zdn (*)    
KOŁOBRZEG   14:50 X (V;XVI) 20:51 dn (*)    
KOSZALIN Gorzów Wlkp. 16:05 a (V;VIII)      
KOŹLA Słone 05:25 D (*) 09:26 Cd (*) 11:10 S (*) 14:51 D (*)
    17:41 S (*) 23:29 Dn (*)    
KRAKÓW Opole 21:40 Zdn (*)    
KROSNO ODRZ. Leśniów Wielki 05:30 D (*) 06:35 d (*) 07:10 S (*) 07:19 Vc (*)
    07:27 S (*) 07:35 S (*) 08:03 D (*) 08:40 S (*)
    08:41 D (*) 09:23 c (*) 09:35 S (*) 10:20 b (*)
    11:50 D (*) 13:13 Cbm (*) 13:35 Dm (*) 14:27 D (*)
    15:45 S (*) 16:11 c (*) 17:14 Dm (*) 18:10 Dm (*)
    18:52 an (*) 20:26 Cdm (*)    
KROSNO ODRZ. Trzebule 07:27 S (*)      
KUDOWA ZDRÓJ Wrocław 15:05 (III)      
LASKI   00:04 dn (*) 05:34 dg (*)   06:24 DL (*) 06:34 De (*)
    07:29 E (*) 08:19 D (*) 08:54 D (*) 09:34 c (*)
    10:54 D (*) 11:19 Cb (*) 12:14 D (*) 13:39 D (*)
    14:09 Cb (*) 14:09 1-4 (*) 14:15 1-4 (*) 14:15 5Q (*)
    14:54 c (*) 15:28 D (*) 16:09 Cd (*) 16:09 5 (*)
    16:15 1-4Q (*) 16:54 E (*) 17:34 D (*) 18:14 bm (*)
    19:14 Dm (*) 20:24 bn (*) 21:49 bn (*) 23:04 Dm (*)
LESZNO Sulechów 10:04 567 (IX)      
LEŚNIÓW MAŁY Drzonów 06:33 D (*) 07:40 S (*)    
LEŚNIÓW MAŁY Sudoł 13:41 D (*) 16:40 D (*)    
LIPNO Słone 06:19 E (*) 07:12 DH (*) 07:36 S (*)  
    12:49 b (*) 16:13 D (*) 17:28 Dm (*) 18:38 DH (*)
    19:13 S (*) 21:18 bn (*)    
LUBIN Nowa Sól 21:40 Zdn (*)    
LUBSKO Tuchola 08:30 Sz (XIV) 13:30 S (XIV) 15:30 Sz (XIV)  
LUBSKO Guzów, Jasień 06:10 D (XIV) 07:30 fcb (XIV) 09:15 Dn (*) 11:15 dn (*)
    13:00 fbz (XIV) 15:45 Cfb (XIV) 15:45 S (*) 16:30 Sz (XIV)
    17:25 Dm (*) 19:15 7fb (XIV) 20:45 bn (*)  
ŁAGÓW ŚWIEBODZIN 19:30 CL (*)      
MIĘDZYCHÓD   09:12 De (III)      
MIĘDZYRZECZ   20:51 dn (*) 21:11 R (*)    
MILSKO Przytok 05:31 D (*) 06:25 E (*) 07:23 +d (*) 07:25 D (*)
    08:17 D (*) 09:43 d (*) 11:37 D (*) 13:23 b (*)
    15:01 D (*) 16:00 cm (*) 17:05 D (*) 17:48 bn (*)
    18:47 Dm (*) 19:47 Cbn (*) 21:32 Dm (*)  
MRZEŻYNO   01:22 L (XIII)      
NOWA SÓL   05:42 D (*) 06:52 D (*) 07:22 6 (*) 07:22 D (*)
    07:52 S (*) 08:52 D (*) 09:52 d (*) 10:52 S (*)
    11:25 dn& (*) 11:52 D (*) 12:52 D (*) 13:37 D (*)
    14:52 a (*) 15:52 D (*)   16:52 Dm (*)
    17:52 Cam (*) 17:52 S (*) 18:52 Dm (*) 19:52 Dm (*)
    20:52 S (*) 21:52 Dm (*) 21:40 dn (*) 23:37 S (*)
NOWA SÓL   05:25 D (III) 06:40 D (III) 07:10 S (III) 07:25 Cb (III)
    07:30 D (III) 08:40 S (III) 08:55 D (III) 09:55 b (III)
    10:40 S (III) 11:40 D (III) 12:40 D (III) 13:45 D (III)
    14:00 D (III) 14:55 b (III) 15:55 D (III) 16:45 b (III)
    17:45 D (III) 19:05 Dm (III) 21:05 Dm (III)  
NOWE MIAST.   21:40 dn (*)      
NOWY TARG   21:40 dn (*)      
NOWOGRÓD BOB. Piaski 05:23 D (*) 06:25 D (*) 06:39 Cd (*) 06:46 D (*)
    07:30 E (*) 07:31 S (*) 07:40 D (*) 07:44 S (*)
    08:10 Dm (*) 09:09 S (*) 09:15 Dn (*) 09:30 Cd (*)
    10:39 D (*) 11:00 D (*) 11:15 d (*) 12:25 Cd (*)
    13:20 Dm (*) 13:50 D (*) 15:15 Cb (*) 15:45 S (*)
    16:35 D (*) 17:15 Dm (*) 17:25 Dm (*) 18:00 Cag (*)
    18:45 dm (*) 19:30 Dm (*) 20:45 S (*) 21:00 Dm (*)
    22:00 Can (*) 23:30 Dm (*)    
NOWOGRÓD BOB.   09:10 E (*)      
OPOLE Wrocław 21:40 dn (*)    
OSIECZNICA Krosno Odrz 07:30 D (*)      
POLKOWICE   21:40 dn (*)      
POZNAŃ Kargowa 16:50 Vc (*)      
PRZYBYMIERZ Niwiska 07:29 D (*) 09:10 E (*)    
PRZYLASKI Pierzwin 06:26 D (*) 07:35 S (*) 09:15 D (*) 13:31 E (*)
    19:20 bn (*)      
PRZYLASKI Urzuty 15:37 Dm (*) 17:15 Dm (*)    
PRZYTOK   05:31 D (*) 06:25 E (*) 07:23 +d (*) 07:25 D (*)
    07:38 S (*) 08:17 D (*) 09:43 d (*) 11:37 D (*)
    13:23 b (*) 15:01 D (*) 16:00 cm (*) 17:05 D (*)
    17:48 bn (*) 18:47 Dm (*) 19:47 Cbn (*) 21:32 Dm (*)
POGORZELICA REWAL, POBIEROWO 21:11 R (*)      
RECZ   20:51 dn (*)      
SŁONE   07:38 S (*)      
SŁUBICE Cybinka 12:56 D (*) 09:54 D (*) 16:11 c (*) 20:26 Cdm (*)  
SOBOLICE   09:10 E (*)      
SUDOŁ   16:50 S (*)      
SULECHÓW   05:40 d (*) 06:22 dn (*) 06:35 D (*) 07:10 S (*)
    07:35 S (*) 07:35 d (*) 08:50 S (*) 09:16 dm (*)
    09:47 D (*) 10:30 D (*) 11:34 S (*) 12:26 Dm (*)
    13:14 b (*) 13:17 S (*) 14:04 Dm (*) 15:12 Cdm (*)
    15:40 Dm (*) 16:03 Dm (*) 16:16 D (*) 16:45 c (*)
    16:50 Vc (*) 17:25 S (*) 18:29 an (*) 19:30 CL (*)
    19:34 D (*) 20:51 dn (*) 21:11 R (*) 23:05 dn (*)  
SULĘCIN Świebodzin 10:29 D (III) 19:30 CL    
SZCZECIN   13:15 d (V;XV)      
ŚWIDNICA k.ZG   05:22 D (*) 06:24 D (*) 07:24 D (*) 08:24 E (*)
    09:50 D (*) 11:22 E (*) 13:22 b (*) 15:42 S (*)
    16:20 DH (*) 16:39 S (*) 17:32 Dm (*) 19:22 bn (*)
    21:22 Dm (*)      
ŚWIEBODZIN   05:32 D (*) 06:22 dn (*) 07:10 S (*) 07:35 d (*)
    07:35 S (*) 09:16 dm (*) 10:30 D (*) 11:34 S (*)
    12:26 Dm (*) 13:14 b (*) 13:17 S (*) 14:04 Dm (*)
    15:12 Cdm (*) 15:40 Dm (*) 16:45 c (*) 17:25 S (*)
    18:29 an (*) 19:30 CL (*) 19:34 D (*) 19:42 R (*)
    20:51 dn (*) 21:11 R (*) 23:00 S (*)  
ŚWINOUJŚCIE Kamień Pomorski 04:30 R (*) 2      
ŚWINOUJŚCIE   21:11 R (*)      
TARNAWA Kisielin 07:38 S (*)      
WICHÓW Pierzwin 06:26 D (*) 07:35 S (*) 09:15 E (*) 13:31 E (*)
WICHÓW Urzuty 15:37 Dm (*) 19:20 bn (*)    
WOLSZTYN Kargowa 12:22 D (*) 16:50 Vc (*)    
WROCŁAW   01:30 L (XIII) 17:32 14567b (XIII) 21:40 dn (*)
WYSOKA   07:31 S (*)      
WYSOKIE   06:19 De (*) 07:35 S (*)