займ онлайнкредиты онлайн
logo PKS 40px

Informacja telefoniczna: +48 703 40 23 57 płatne 2,10 zł + VAT za 1 min. połączenia

Wyszukaj połączenie i kup bilet przez internet od 1 zł!

Rozkład Jazdy ważny od: 03.07.2017 r.
MIEJSCOWOŚĆ PRZEZ GODZ. ODJAZDU                     
BABIMOST LOTNISKO   04:00 B (*) 1      
BARLINEK Gorzów Wlkp. 06:45 dn (*) 2      
BOBROWICE Trzebule 15:40 S (*) 5      
BOJADŁA Sulechów 15:10 S (*) 1      
BOLESŁAWIEC Szprotawa 13:00 d (I) 3      
BRONISZÓW Radwanów 08:15 D (*) 9 12:10 D (*) 9 15:25 D (*) 9 17:00 S (*)9
BRZEŹNICA Niwiska 06:00 D (*) 9 08:00 D (*) 9 09:45 E (*) 9 14:15 Dm (*)8
    14:20 S (*) 10 15:30 D (*) 10 16:30 cm (*) 9  
BYTOM ODRZ.    22:00 cn (*;XI) 3      
CIEMNICE Leśniów Wielki 06:10 S (*) 6      
CYBINKA Krosno Odrz. 05:45 D (*) 5 06:55 c (*) 5 10:45 c (*) 5 13:00 Ca (*)5
    14:35 D (*) 5 15:00 cm (*) 5 17:10 am (*) 5  
CZERWIEŃSK Przylep 04:00 c (*) 1a 04:55 D (*) 1a 05:00 S (*) 1a 05:50 EQ (*)1a
    06:00 SJ (*) 1a 06:20 S (*) 1a 06:40 D (*) 1a 07:10 E (*)1a
    07:50 c (*) 1a 08:40 25 (*) 1a 08:40 134J (*) 1a 09:10 D (*)1a
    09:30 Cbi (*) 1a 10:00 SJ (*) 1a 10:30 D (*) 1a 11:20 cJ (*)1a
    11:50 D (*) 1a 12:30 a (*) 1a 13:10 c (*) 1a 13:50 D (*)1a
    14:30 a (*) 1a 15:10 E (*) 1a 15:30 D (*) 1a 15:50 D (*)1a
    16:30 am (*) 1a 17:20 Em (*) 1a 17:50 DJm (*) 1a 18:35 am (*)1a
    19:30 DJm (*) 1a 20:10 am (*) 1a 21:25 Dm (*) 1a 22:30 cm (*)1a
DĄBROWA Zabór, Milsko 05:55 D (*) 7 13:30 D (*) 7 15:30 D (*) 7  
DRZONÓW Radomia 05:25 D (*) 4 06:30 S (*) 4 08:40 D (*) 4 12:40 D (*)4
    15:30 D (*) 4 18:30 Dm (*) 4    
GŁOGÓW   17:10 Vd (II) 3 17:45 dn (II) 3 20:15 dm (II)3 22:00 cn (*;XI) 3
GORZÓW WLKP. Międzyrzecz 06:45 dn (*) 2 08:30 Vd (II) 2 15:20 (III) 2 19:13 5-1 (III)2
GUBIN Brzózka 10:15 dn (IX) 5 11:00 D (*) 6 12:30 D (*) 6 13:30 D (*)6
    14:30 Ca (*) 6 15:15 D (*) 6 17:00 Vc (*) 6 18:30 am (*)6
    21:30 cm (*) 6      
JABŁONÓW   06:00 D (*) 9 08:00 D (*) 9 09:45 E (*) 9 12:30 am (*)8
    14:15 Dm (*) 8 16:30 am (*) 9    
JELENIA GÓRA Bolesławiec 13:50 d (V;XV) 3 16:35 a (V;VIII) 3    
JELENIA GÓRA Lubin 14:50 dX (V;XVI) 3      
KAMIENNA GÓRA Wałbrzych 14:30 b (VI) 3      
KARGOWA   07:30 Vc (*) 3 08:30 D (*) 1 14:35 S (*) 1 15:20 D (*)1
    17:45 Dm (*) 1      
KARPACZ   09:47 5-1 (III) 3      
KATOWICE   04:00 dn (*) 3 22:00 cn (*;XI) 3    
KOŁOBRZEG Gorzów Wlkp. 01:00 L7 (IV) 4 06:45 dn (*) 2 10:00 dX (V;XVI) 2  
KOSZALIN Gorzów Wlkp. 10:30 a (V;VIII) 5      
KOŹLA Słone 05:40 D (*) 8 07:50 Cbi (*) 8 09:45 S (*) 8 13:30 c (*)8
    16:30 am (*) 8 18:30 S (*) 8 22:30 Dm (*) 8  
KRAKÓW Opole 04:00 dn (*) 3 22:00 cn (*;XI) 3    
KROSNO ODRZ. Leśniów Wielki 05:45 D (*) 5 06:55 c (*) 5 08:20 S (*) 6 09:45 E (*)6
    10:45 c (*) 5 11:00 D (*) 6 11:40 D (*) 6 12:10 S (*)6
    12:10 6 (*) 6 12:30 D (*) 6 12:50 S (*) 6 13:00 Ca (*)5
    13:30 D (*) 6 13:40 6 (*) 6 14:15 S (*) 1a 14:30 Ca (*)6
    14:35 D (*) 5 15:00 cm (*) 5 15:15 D (*) 6 15:30 D (*)6
    15:40 Cbi (*) 6 15:45 S (*) 6 16:15 S (*) 6 16:40 c (*)6
    17:00 Vc (*) 6 17:10 am (*) 5 17:50 Dm (*) 6 18:30 am (*)6
    19:20 am (*) 6 20:30 Dm (*) 6 21:30 cm (*) 6 22:30 Dm (*)6
KROSNO ODRZ. Trzebule 15:40 S (*) 5      
KUDOWA ZDRÓJ Wrocław 12:35 (III) 2      
LASKI   04:00 c (*) 1a 04:55 D (*) 1a 05:50 EQ (*) 1a 06:40 D (*)1a
    07:10 E (*) 1a 07:50 c (*) 1a 09:10 D (*) 1a 09:30 Cbi (*)1a
    10:30 D (*) 1a 11:50 D (*) 1a 12:30 a (*) 1a 13:10 c (*)1a
    13:50 D (*) 1a 14:30 a (*) 1a 15:10 E (*) 1a 15:50 D (*)1a
    16:30 am (*) 1a 17:20 Em (*) 1a 18:35 am (*) 1a 20:10 am (*)1a
    21:25 Dm (*) 1a 22:30 cm (*) 1a    
LEGNICA   22:00 cn (*;XI) 3      
LESZNO Sulechów 18:20 dn (IX) 2      
LEŚNIÓW MAŁY Drzonów 12:40 D (*) 4 15:30 D (*) 4    
LEŚNIÓW MAŁY Sudoł 05:25 D (*) 4 06:30 S (*) 4    
LIPNO Słone 04:35 D (*) 8 05:30 DH (*) 8 06:00 S (*) 8 06:00 C (*)8
    07:50 D (*) 8 11:00 a (*)8 14:30 E (*) 8 15:45 Dm (*) 8
    17:30 Dm (*) 8 19:35 am (*)8    
LUBIN Nowa Sól 04:00 dn (*) 3 10:20 Vdm (*) 3 22:00 cn (*;XI) 3  
LUBSKO Tuchola 08:00 c (*) 10 12:30 S (*) 10 14:30 S (XIV) 10 15:45 Dm (*)10
    16:00 S (XIV) 10 16:30 am (*) 10 18:00 S (XIV) 10  
LUBSKO Guzów, Jasień 06:35 D (XIV) 10 09:00 SCb (XIV) 10 10:30 S (XIV) 10 13:15 b (XIV)10
    14:15 cmq (*) 10 17:30 b (XIV) 10 19:30 bm (XIV) 10  
MIĘDZYCHÓD   12:50 De (III) 4      
MIĘDZYRZECZ    04:30 K (*) 2  06:00 R (*) 4 06:45 dn (*) 2  
MILSKO Przytok 05:55 D (*) 7 07:00 D (*) 7 08:20 c (*) 7 10:10 D (*)7
    12:00 a (*) 7 13:30 D (*) 7 14:45 c (*) 7 15:30 D (*)7
MILSKO Przytok 16:30 am (*) 7 17:30 Dm (*) 7 18:30 Cam (*) 7 18:30 Dm (*)7
    20:15 cm (*) 7 22:30 Dm (*) 7    
MRZEŻYNO   11:30 L (XIII) 4      
NOWA SÓL   04:00 dn (*) 3 05:15 D (*) 4 06:15 D (*) 4 07:15 D (*)4
    08:15 c (*) 4 09:15 D (*)4 10:15 D (*) 4 10:20 Vdm (*) 3
    11:15 D (*) 4 12:15 a (*)4 13:15 D (*) 4 14:15 D (*) 4
    14:45 S (*) 4 15:15 a (*)4 15:45 S (*) 4 16:00 DH (*) 4
    16:15 Sm (*) 4 17:15 Dm (*) 4 18:15 am (*)4 19:15 Dm (*) 4
    20:15 Dm (*) 4 21:15 Dm (*) 4 22:00 cn (*;XI)3 22:15 Dm (*) 4
NOWA SÓL   05:35 D (III) 8 07:00 D (III) 8 07:45 b (III) 8 08:05 S (III)8
    09:00 S (III) 8 10:00 D (III) 8 11:00 b (III) 9 12:10 D (III)8
    13:30 D (III) 4 14:10 S (III) 8 14:25 D (III) 8 15:10 b (III) 8
    15:25 D (III)8 16:10 D (III) 8 17:10 b (III) 8 18:25 b (III) 9
    19:25 Dm (III)8 20:25 Dm (III) 8 21:15 bm (III) 8 22:25 Dm (III) 9
NOWE MIAST.   04:00 dn (*) 3 10:20 Vdm (*) 3    
NOWY TARG   04:00 dn (*) 3      
NOWOGRÓD BOB. Piaski 05:25 D (*) 11 06:25 S (*) 11 06:40 Cbi (*) 11 08:00 c (*)10
    08:30 D (*) 11 10:00 Ca (*) 11 11:25 D (*) 11 11:45 D (*)11
    12:30 S (*) 10 12:30 Ca (*) 11 13:10 S (*) 11 13:45 Dm (*)11
    14:10 D (*) 11 14:15 cm (*) 10 14:50 Dm (*) 11 15:20 D (*)11
    15:25 S (*) 11 15:35 Ca (*) 11 15:45 Dm (*) 10 16:15 cm (*)11
    16:30 am (*) 10 17:00 Dm (*) 11 18:20 Dm (*) 11 19:20 Dm (*)11
    19:30 Cam (*) 11 21:00 Dm (*) 11 21:00 Ccm (*) 11 22:20 Dm (*)11
NOWOGRÓD BOB.   06:05 S (*) 11 14:40 6 (*) 10    
OPOLE Wrocław 04:00 dn (*) 3 22:00 cn (*;XI) 3    
POBIEROWO   06:00 R (*) 4      
POGORZELICA Pobierowo 06:00 R (*) 4      
POLKOWICE Głogów 22:00 cn (*;XI) 3      
POLKOWICE   04:00 dn (*) 3 10:20 Vdm (*) 3    
POZNAŃ Kargowa 07:30 Vc (*) 3      
PRZEMYŚL Kraków 22:00 cn (*;XI) 3      
PRZYBYMIERZ Niwiska 14:20 S (*) 10 14:40 6 (*) 10 15:30 D (*) 10  
PRZYLASKI Pierzwin 06:00 D (*) 9 09:45 E (*) 9 15:15 D (*) 8 16:30 am (*)9
PRZYLASKI Urzuty 08:00 D (*) 9 12:30 am (*) 8 14:15 Dm (*) 8  
PRZYTOK   05:55 D (*) 7 06:35 S (*) 7 07:00 D (*) 7 08:20 c (*)7
    10:10 D (*) 7 12:00 a (*) 7 13:30 D (*) 7 14:45 c (*)7
    15:30 D (*) 7 16:30 am (*) 7 17:30 Dm (*) 7 18:30 Cam (*)7
    18:30 Dm (*) 7 20:15 cm (*) 7 22:30 Dm (*) 7  
RECZ   06:45 dn (*) 2      
REWAL   06:00 R (*) 4      
SŁONE   06:45 S (*) 8 15:20 S (*) 8    
SŁUBICE Cybinka 05:45 D (*) 5 06:55 c (*) 5 10:45 c (*) 5 12:00 D (XII)5
    13:00 Ca (*) 5 15:00 cm (*) 5 17:10 am (*)5  
SOBOLICE   06:05 S (*) 11 14:20 S (*) 10 14:40 6 (*) 10  
SULECHÓW    04:30 K (*) 2  06:00 R (*) 4 14:35 S (*) 1 15:20 D (*)1
SULECHÓW Cigacice 05:10 D (*) 1 06:45 dn (*) 2 06:50 S (*) 1 07:30 Vc (*)3
    08:00 E (*) 1 08:30 D (*) 3 09:50 c (*) 1 11:20 S (*)1
    12:30 am (*) 1 13:25 Dm (*) 1 14:20 a (*) 1 14:35 6 (*)1
    14:50 S (*) 1 15:10 S (*) 1 15:10 DH (*) 1 15:40 cm (*)1
    16:15 S (*) 1 17:20 am (*) 1 17:45 Dm (*) 1 18:25 am (*)1
    19:30 d (*) 1 20:45 Dm (*) 1 21:30 dn (*) 1 22:30 Dm (*)1
SULĘCIN Świebodzin 13:30 E (III) 3 18:40 be7 (III) 1    
SZCZECIN   12:30 d (V;XV) 2      
ŚWIDNICA k.ZG   04:30 D (*) 12 05:30 D (*) 12 06:30 Dy (*) 12 07:30 Ey (*)12
    08:50 cy (*) 12 10:30 E (*) 12 12:30 ay (*) 12 14:45 ay (*)12
    15:45 Dy (*) 12 16:45 cm (*) 12 18:30 am (*) 12 20:30 Dm (*)12
    21:30 6 (*) 12 22:30 Dm (*) 12    
ŚWIEBODZIN    04:30 K (*) 2  06:00 R (*) 4 06:45 dn (*) 2  
ŚWIEBODZIN Cigacice 05:10 D (*) 1 08:00 E (*) 1 09:50 c (*) 1 11:20 S (*)1
    12:30 am (*) 1 13:25 Dm (*) 1 14:20 a (*) 1 14:50 S (*)1
    15:40 cm (*) 1 16:15 S (*) 1 17:20 am (*) 1 18:25 am (*)1
    19:30 d (*) 1 21:30 dn (*) 1    
ŚWINOUJŚCIE Kamień Pomorski 04:30 K (*) 2      
TARNAWA Kisielin 06:35 S (*) 7      
WAŁBRZYCH   01:05 L6 (IV) 2      
WICHÓW Pierzwin 06:00 D (*) 9 09:45 E (*) 9 15:15 D (*) 8 16:30 am (*)9
WICHÓW Urzuty 08:00 D (*) 9 12:30 am (*) 8 14:15 Dm (*) 8  
WOLSZTYN Kargowa 07:30 Vc (*) 3 08:30 D (*) 3    
WROCŁAW   01:22 L (XIII) 3 04:00 dn (*) 3 10:20 Vdm (*) 3 17:00 L (IV) 1
    18:30 Vbm (XIII) 3 22:00 cn (*;XI) 3    
WYSOKIE   05:00 S (*) 1a 06:20 S (*) 1a 08:40 25 (*) 1a 15:30 D (*)1a
ZABÓR   05:55 D (*) 7 07:00 D (*) 7 08:20 c (*) 7 10:10 D (*)7
    12:00 a (*) 7 13:30 D (*) 7 14:45 c (*) 7 15:30 D (*)7
    16:30 am (*) 7 17:30 Dm (*) 7 18:30 Cam (*) 7 18:30 Dm (*)7
    20:15 cm (*) 7 22:30 Dm (*) 7    
ZABÓR Kisielin 06:35 S (*) 7      
ZAKOPANE Kraków 04:00 dn (*) 3      
ŻAGAŃ Stanów 06:30 S (XIV) 10 12:15 D (XIV) 10    
ŻAGAŃ Brzeźnica 09:15 S (XIV) 10 11:00 b (XIV) 10 14:40 S (XIV)10 17:15 cG (XIV) 10
    20:30 S (XIV) 10      
ŻAGAŃ Kaczenice 15:20 b (XIV) 9      
ŻAGAŃ Pierzwin 06:00 D (*) 9 09:45 E (*) 9 16:30 am (*) 9  
ŻAGAŃ Urzuty 08:00 D (*) 9 08:45 S (XIV) 8 12:30 am (*) 8 14:15 Dm (*)8
    19:30 bm (XIV) 9      
ŻARY Piaski, 05:25 D (*) 11 06:40 Cbi (*) 11 06:40 D (XIV) 11 08:30 Cb (XIV)11
    08:30 D (*) 11 10:00 D (XIV) 11 10:00 Ca (*) 11 11:25 Cb (XIV)11
    11:25 D (*) 11 12:00 D (XIV) 11 12:30 Ca (*) 11 12:50 D (XIV)11
    13:30 b (XIV) 11 14:10 D (*) 11 14:50 Cb (XIV) 11 14:50 Dm (*)11
    15:35 Ca (*) 11 15:35 D (XIV) 11 16:15 cm (*) 11 17:00 Dm (*)11
    17:00 Cb (XIV) 11 18:20 Dm (*) 11 19:30 Cam (*) 11 19:30 Dm (XIV)11
    21:00 Dm (*) 11 22:30 Cbm (XIV) 11    

 

Rozkład Jazdy ważny od: 01.02.2017 r.
MIEJSCOWOŚĆ PRZEZ GODZ. PRZYJAZDU                     
BABIMOST LOTNISKO   00:40 B (*)      
BARLINEK Gorzów Wlkp. 20:51 dn (*)      
BOBROWICE Trzebule 07:12 S (*)      
BOJADŁA Sulechów 09:47 D (*)      
BOLESŁAWIEC Szprotawa 10:21 d (I)      
BRONISZÓW Radwanów 06:20 D (*) 07:37 S (*) 09:35 D (*) 13:27 D (*)
BRZEŹNICA Niwiska 07:29 D (*) 09:15 D (*) 13:31 E (*) 17:15 D (*)
BYTOM ODRZ.   11:25 cn (*;XI)      
CIEMNICE Leśniów Wielki 07:33 S (*)      
CYBINKA Krosno Odrz. 08:41 D (*) 10:56 D (*) 12:56 c (*) 16:11 c (*)
    17:56 Ca (*) 20:26 cm (*) 21:41 am (*)  
CZERWIEŃSK Przylep 00:04 cm (*) 05:34 c (*) 06:19 S (*) 06:34 D (*)
    07:01 S (*) 07:29 E (*) 07:35 S (*) 08:19 D (*)
    08:54 E (*) 09:34 c (*) 10:16 D (*) 10:16 25 (*)
CZERWIEŃSK Przylep 10:54 D (*) 11:19 Cbi (*) 11:36 S (*) 12:14 D (*)
    12:56 c (*) 13:34 D (*) 14:09 1-4 (*) 14:09 Ca (*)
    14:15 5Q (*) 14:54 c (*) 15:28 D (*) 16:09 Ca (*)
    16:09 5 (*) 16:15 1-4Q (*) 16:51 D (*) 16:54 E (*)
    17:34 D (*) 18:14 am (*) 19:14 Em (*) 19:36 Dm (*)
    20:24 am (*) 21:16 Dm (*) 21:49 am (*) 23:04 Dm (*)
DĄBROWA Zabór, Milsko 05:31 D (*) 07:25 D (*) 15:01 D (*) 17:05 D (*)
DRZONÓW Radomia 06:30 D (*) 07:40 S (*) 09:33 D (*) 13:41 D (*)
    16:30 D (*) 19:22 Dm (*)    
GŁOGÓW   08:22 d (II) 11:25 cn (*;XI) 16:53 dn (II) 19:38 dm (II)
GORZÓW WLKP. Międzyrzecz 09:47 5-1 (III) 12:20 (III) 17:00 d (II) 20:51 dn (*)
GUBIN Czarnowo 08:03 D (*) 13:13 Cam (*) 17:14 Dm (*)  
GUBIN Brzózka 07:15 Vc (*) 09:23 c (*) 11:50 D (*) 14:27 D (*)
    18:20 dn (IX) 18:52 am (*)    
JABŁONÓW   09:15 D (*) 13:31 E (*) 15:37 am (*) 17:15 Dm (*)
    19:20 am (*)      
JELENIA GÓRA Bolesławiec 10:25 a (V;VIII) 12:15 d (V;XV)    
JELENIA GÓRA Lubin 09:45 dX (V;XVI)      
KAMIENNA GÓRA Wałbrzych 11:39 b (VI)      
KARGOWA   07:37 S (*) 12:22 D (*) 16:50 Vc (*)  
KARPACZ   19:03 5-1 (III)      
KATOWICE   11:25 cn (*;XI) 21:40 dn (*)    
KOŁOBRZEG Gorzów Wlkp. 01:00 L6 (IV) 14:05 dX (V;XVI) 20:51 dn (*)  
KOSZALIN Gorzów Wlkp. 16:05 a (V;VIII)      
KOŹLA Słone 05:25 D (*) 07:00 D (*) 09:26 Cbi (*) 11:10 S (*)
    14:51 c (*) 17:51 am (*) 19:51 S (*)  
KRAKÓW Opole 11:25 cn (*;XI) 21:40 dn (*)    
KROSNO ODRZ. Leśniów Wielki 05:30 D (*) 06:35 c (*) 07:10 S (*) 07:12 S (*)
    07:15 Vc (*) 07:30 D (*) 07:35 S (*) 08:03 D (*)
    08:40 Cbi (*) 08:40 S (*) 08:41 D (*) 09:23 c (*)
    09:35 S (*) 10:20 a (*) 10:56 D (*) 11:40 6 (*)
    11:50 D (*) 12:20 Dm (*) 12:56 c (*) 13:13 Cam (*)
    13:35 Dm (*) 14:05 6 (*) 14:27 D (*) 15:05 Dm (*)
    15:20 6 (*) 15:45 S (*) 16:11 c (*) 16:55 S (*)
    17:14 Dm (*) 17:56 Ca (*) 18:20 Dm (*) 18:52 am (*)
    20:26 cm (*) 21:41 am (*)    
KROSNO ODRZ. Trzebule 07:27 S (*)      
KUDOWA ZDRÓJ Wrocław 15:05 (III)      
LASKI   00:04 cm (*) 05:34 c (*) 06:34 D (*) 07:29 E (*)
    08:19 D (*) 08:54 E (*) 09:34 c (*) 10:54 D (*)
    11:19 Cbi (*) 12:14 D (*) 13:34 D (*) 14:09 Ca (*)
    14:15 5Q (*) 14:54 c (*) 15:28 D (*) 16:09 Ca (*)
    16:09 5 (*) 16:54 E (*) 17:34 D (*) 18:14 am (*)
    19:14 Em (*) 20:24 am (*) 21:49 am (*) 23:04 Dm (*)
LEGNICA   11:25 cn (*;XI)      
LESZNO Sulechów 10:04 dn (IX)      
LEŚNIÓW MAŁY Drzonów 06:30 D (*) 07:40 S (*)    
LEŚNIÓW MAŁY Sudoł 13:41 D (*) 16:30 D (*)    
LIPNO Słone 06:22 E (*) 07:12 DH (*) 07:36 S (*) 07:36 Cb (*)
    09:32 D (*) 12:49 a (*) 16:13 D (*) 17:28 Dm (*)
    19:13 Dm (*) 21:18 cm (*)    
LUBIN Nowa Sól 11:25 cn (*;XI) 18:36 Vdm (*) 21:40 dn (*)  
LUBSKO Tuchola 08:30 D (XIV) 13:30 S (XIV) 15:30 S (XIV) 17:30 S (XIV)
LUBSKO Guzów, Jasień 06:10 D (XIV) 07:30 SCb (XIV) 09:15 b (*) 11:15 c (*)
    13:00 b (XIV) 15:45 Cb (XIV) 15:45 S (*) 16:30 D (XIV)
    17:25 Dm (*) 19:15 bem (XIV) 20:45 am (*)  
ŁAGÓW LUB   17:20 Cam (*)      
MIĘDZYCHÓD   09:12 De (III)      
MIĘDZYRZECZ   20:51 dn (*) 21:54 K (*) 21:54 R (*)  
MILSKO Przytok 05:31 D (*) 06:25 E (*) 07:23 +c (*) 07:25 D (*)
    08:17 D (*) 09:43 c (*) 11:37 D (*) 13:23 a (*)
MILSKO Przytok 15:01 D (*) 16:00 cm (*) 17:05 D (*) 17:48 am (*)
    18:47 Dm (*) 19:47 Cam (*) 21:32 Dm (*)  
MRZEŻYNO   01:22 L (XIII) 16:55 L (IV)    
NOWA SÓL   05:42 D (*) 06:52 D (*) 07:22 Cbi (*) 07:22 D (*)
    07:52 D (*) 08:52 D (*) 09:52 a (*) 10:52 D (*)
    11:25 cn (*;XI) 11:52 D (*) 12:52 D (*) 13:37 D (*)
    14:52 a (*) 15:52 D (*) 16:22 S (*) 16:52 Dm (*)
    17:52 Cam (*) 17:52 S (*) 18:52 Dm (*) 18:36 Vdm (*)
    19:52 Dm (*) 20:52 Dm (*) 21:52 Dm (*)  
    21:40 dn (*) 22:52 Dm (*)    
NOWA SÓL   05:25 D (III) 06:40 D (III) 07:10 S (III) 07:25 Cb (III)
    07:30 D (III) 08:40 S (III) 08:55 D (III) 09:55 b (III)
    10:40 S (III) 11:40 D (III) 12:40 D (III) 13:45 D (III)
    14:00 D (III) 14:55 b (III) 15:55 b (III) 16:45 b (III)
    17:45 D (III) 19:05 Dm (III) 20:05 Dm (III) 21:05 bm (III)
    22:05 Dm (III)      
NOWE MIAST.   18:36 Vdm (*) 21:40 dn (*)    
NOWY TARG   21:40 dn (*)      
NOWOGRÓD BOB. Piaski 05:29 D (*) 06:25 D (*) 06:39 Cbi (*) 06:45 D (*)
    07:29 E (*) 07:31 S (*) 07:40 D (*) 07:44 S (*)
    08:10 Dn (*) 09:09 S (*) 09:15 cm (*) 09:30 Cbi (*)
    10:39 D (*) 11:00 D (*) 11:15 c (*) 12:25 Ca (*)
    13:20 Dm (*) 13:50 D (*) 14:30 S (*) 15:15 Ca (*)
    15:45 S (*) 16:20 S (*) 16:35 D (*) 17:15 Dm (*)
    17:25 Dm (*) 18:00 Ca (*) 18:45 cm (*) 19:30 Dm (*)
    20:45 am (*) 21:00 Dm (*) 22:00 Cam (*) 23:30 Dm (*)
NOWOGRÓD BOB.   09:11 E (*)      
OPOLE Wrocław 11:25 cn (*;XI) 21:40 dn (*)    
OSIECZNICA Krosno Odrz 07:30 D (*)      
POBIEROWO   21:54 R (*)      
POGORZELICA Pobierowo 21:54 R (*)      
POLKOWICE Głogów 11:25 cn (*;XI)      
POLKOWICE   18:36 Vdm (*) 21:40 dn (*)    
POZNAŃ Kargowa 16:50 Vc (*)      
PRZEMYŚL Kraków 11:25 cn (*;XI)      
PRZYBYMIERZ Niwiska 07:29 D (*) 09:11 E (*) 16:24 S (*)  
PRZYLASKI Pierzwin 06:26 D (*) 07:35 S (*) 09:15 D (*) 13:31 E (*)
    19:20 am (*)      
PRZYLASKI Urzuty 15:37 am (*) 17:15 Dm (*)    
PRZYTOK   05:31 D (*) 06:25 E (*) 07:23 +c (*) 07:38 S (*)
    07:25 D (*) 08:17 D (*) 09:43 c (*) 11:37 D (*)
    13:23 a (*) 15:01 D (*) 16:00 cm (*) 17:05 D (*)
    17:48 am (*) 18:47 Dm (*) 19:47 Cam (*) 21:32 Dm (*)
RECZ   20:51 dn (*)      
REWAL   21:54 R (*)      
SŁONE   07:38 S (*) 16:12 S (*)    
SŁUBICE Cybinka 09:56 D (XII) 10:56 D (*) 12:56 c (*)  
    16:11 c (*) 17:56 Ca (*) 20:26 cm (*) 21:41 am (*)
SOBOLICE   09:11 E (*)      
SUDOŁ   16:50 S (*)      
SULECHÓW   06:35 D (*) 07:37 S (*) 17:40 DH (*) 21:54 K (*)
SULECHÓW Cigacice 21:54 R (*) 05:40 E (*) 06:22 dn (*)