logo krzywe1

UKRAINA 22.09 – 29.09.2017r.Bus Tours


ukr1

UKRAINA

22.09 – 29.09.2017r. 1750 zł/os

 

Cena zawiera:

-         przejazd autokarem z wc, klimatyzacją, barkiem, dvd.  – wyjazd z Zielonej Góry
-         noclegi – pokoje 2 os. wyposażone w indywidualnie sterowaną klimatyzację, łazienkę (mini kosmetyki, suszarkę, szlafrok, kapcie), telefon, mini-sejf, lodówkę, tv kablową, dostęp do Wi-Fi.
-         wyżywienie: śniadanie (wybór z trzech dań) , obiadokolacja (wybór z trzech dań)
-         opiekę medyczną
-         3 zabiegi zalecone przez lekarza
-         opiekę pilota
-         ubezpieczenie KL, NNW, bagaż
-         opłatę klimatyczną

ulotka 661 400 431 683220425


Sanatorium „Thermal-Star”
znajduje się w regionie karpackim około 12 km od miasta Użhorod i 35 kilometrów od miasta Mukaczewo w malowniczym obszarze Karpat, nad brzegiem jeziora, w otoczeniu lasów górskich. Sanatorium „Thermal – Star” oferuje swoim gościom 158 pokoi i łączy elegancki, wyrafinowany design, komfort i wygodę z dobrym wypoczynkiem. „Wody termalne Zakarpacia” to unikalny kompleks balneo-terapeutyczny, w którym leczenie oparte jest na naturalnej, mineralnej, gorącej wodzie bogatej w krzem (silnie zmineralizowany chlorek sodu i wodorowęglanu wapnia i sodu)

Właściwości lecznicze tych wód, znane są od czasów starożytnych. Sanatorium specjalizuje się w leczeniu chorób układu mięśniowo-szkieletowego (choroby zwyrodnieniowe, reumatoidalne) oraz chorób układu sercowo-naczyniowego ( nadciśnienie, niedokrwienie, stabilna dławica piersiowa, miażdżyca kończyn, żylaki kończyn) a dzięki czystemu powietrzu i specjalnej terapii ma osiągnięcia w leczeniu alergii.

Sanatorium posiada: basen termalny, basen z wirem podwodnym, wanny z hydromasażem, gabinety fizjoterapii, termoterapii, kosmetyczne, laboratorium diagnostyczne, sale fitness, centrum rekreacji z basenem krytym, jacuzzi, sauną, łaźnią turecką. Obiekt posiada również wypożyczalnię rowerów, boiska do tenisa, siatkówki, piłki nożnej, badmintona, mini-golf, kręgle.

 

Proponowane wycieczki fakultatywne (organizowane przy min. 35 os)

1. Volnogora + Mukaczewo

Całodzienna wycieczka autokarowa do kompleksu wypoczynkowego VOLNOGORA- pięknie położonego nad strumieniem górskim miejsca z basenami, banią i czaną. Po drodze zwiedzanie Mukaczewa z zamkiem Palanka. Pobyt zakończy kolacja przy muzyce.

Cena: 150 zł/os

2. Berehove – Kosoń

Wycieczka autokarowa do „Stolicy Winnego Zakarpacia”, wizyta w jednej z licznych piwnic winnych z degustacją i możliwością zakupu wina. Następnie 3 godzinna wizyta (z kąpielą) w ciekawym architektonicznie obiekcie z wodami termalnymi w Kosoniu. 

Cena 100 zł/os

 

GALERIA AUTOBUSÓW

plansza informacyjna PFR poziom