Godziny odjazdów i przyjazdów autobusów na dworzec autobusowy.

Rozkład Jazdy ważny od: 07.07.2014  

Informacja telefoniczna...

Zielona Góra

Rozkład Jazdy Zielona Góra

Miejscowość Przez Stan. Godz. odjazdu

BABIMOST

Sulechów

1

16:25 S*,

BABIMOST LOT

QUBUS, RUBEN

1

06.00 D*, 17.30 5*

BARLINEK

Gorzów Wlkp.

2

06:45 dn*

BIAŁYSTOK

Łódź, Warszawa

3

19:20 bn~~

BOBROWICE

Trzebule

5

15:40 S* 

BOJADŁA

Sulechów

1

15:10 S* 

BOLESŁAWIEC

Szprotawa

3

13:00 d

BRONISZÓW 

Radwanów 

6/8

9

05:10 DH*, 06:20 S*, 08:15 D*, 12:10 D*, 14:20 S*,15:35 D*, 16:30 S*, 18:30 Dm*

BRZEŹNICA

Niwiska

10

14:20 S*, 15:30 D*,

BYTOM ODRZ.

2/3/4

07:30 *13:30 E#22:00 bn,

CIEMNICE

Leśniów Wielki

6

06:10 S*, 15:20 S*,

CYBINKA 

Krosno Odrz. 

5

05:45 D*, 06:55 b*, 10:45 b*, 13:00 Ca*14:35 D*,

 15:00bm*, 17:10 am*

CZERWIEŃSK

Przylep

A1

04:00 b*, 04:55 D*, 05:50 EQ*, 05:00 D*, 06:00SJ*, 06:20 S*, 06:40 D*, 07:10 E*, 07:50 b*, 08:4025*, 08:40 134J, 09:10 D*, 09:30 Cb*, 10:00 SJ*, 10:30 D*, 11:20 bJ*, 11:50 D*, 12:30 b*, 13:10 b*, 13:50 D*, 14:30 b*, 15:10 E*, 15:30 D*, 15:50 D*, 16:30 b*, 17:20 Em*, 17:50 DJm*, 18:35 bm*, 19:30 DJm*, 20:10 bm*, 21:25 Dm*, 22:30 bm* 

CZĘSTOCHOWA

Wrocław

3

10:20 bn,

DĄBROWA

Zabór, Milsko

7

05:55 D*, 13:30 D*, 15:30 D*, 18:30 Dm*,

DRZONÓW 

Radomia 

4

05:25 D*, 06:35 S*, 08:40 D*, 12:40 D*, 15:30 D*, 18:30 Dm*,

GŁOGÓW

2/3

07:30 *17:10 Vd17:45 dn, 20:15 dm22:00 bn

GORZÓW WLKP. 

Międzyrzecz 

2

06:45 dn*08:30 Vd, 11:45 Vb*, 13:25 Vae*,15:20, 16:30 Vbm*, 19:13 b,

GUBIN 

5/6

10:15 dn, 11:00 D*, 12:30 D*, 13:30 D*, 14:30 Cb*, 15:15 D*17:00 Vb*18:30 am*, 21:30 bm*,

JABŁONÓW

8/9

04:45 S*, 06:00 E*, 08:00 D*, 08:45 S, 09:45 E*, 12:30 a*, 14:15 D*, 16:15 am*, 17:00 Dm*, 18:00Cdm*, 19:30 bm,

JELENIA GÓRA

Bolesławiec

3

02:45 dn, 13:50 d, 15:35 a,

JELENIA GÓRA

Lubin

3

14:50 bX,

KALISZ

Leszno

4

13:50 b,

KALSK ODR

Sulechów

1

07:00 S*,

KAMIENNA GÓRA

Wałbrzych

3

14:30 b,

KARGOWA 

1/2/3

06:45 Vb*, 07:30 Vb*08:30 D*12:00 Vam*,14:35 S*, 15:20 D*, 17:45 Dm*19:20 bn~~,

KARPACZ

3

09:47 b,

KATOWICE

3

04:00 dn*, 22:00 bn,

KIELCE

Częstochowa

3

10:20 bn,

KŁODZKO

2

07:30 *,

KOŁOBRZEG

Gorzów Wlkp.

2/4

01:00 R06:45 dn*, 10:00 bX, 11:27 L,

KOSZALIN

Gorzów Wlkp.

5

10:50 a,

KOŹLA

Słone 

8

05:40 D*, 07:50 Cb*, 09:45 S*, 13:30 b*, 16:30bm*, 18:30 S*, 21:30 S*, 21:30 6*, 22:30 Dm*,

KOŻUCHÓW

Studzieniec

9

07:40 D*, 15:25 D*, 16:30 Dm*,

KRAKÓW

Opole

3

04:00 dn*,

KROSNO ODRZ.

Leśniów Wielki

5/6

05:45 D*, 06:30 S*, 06:55 b*, 08:20 S*, 09:20 b*, 10:00 S*, 10:45 b*, 11:00 D*, 11:40 D*, 12:10 S*, 12:10 6*, 12:30 D*, 12:50 S*, 13:00 Ca*, 13:30 D*, 13:40 Cb*, 14:15 S*, 14:30 Cb*, 14:35 D*, 15:00bm*, 15:15 D*, 15:30 D*, 15:40 Cb*, 15:45 S*, 16:15 S*, 16:40 b*17:00 Vb*17:10 am*, 17:50Dm*, 18:30 am*, 19:30 bm*, 20:30 Dm*, 21:30bm*, 22:30 Dm*,

KROSNO ODRZ.

Trzebule

5

15:40 S*,

KUDOWA ZDRÓJ

Legnica

2

07:30 *,

KUDOWA ZDRÓJ

Wrocław

2

12:35,

LASKI

 

A1

04:00 b*, 04:55 D*, 05:50 EQ*, 06:40 D*, 07:10 E*, 07:50 b*, 09:10 D*, 09:30 Cb*, 10:30 D*, 11:50 D*, 12:30 b*, 13:10 b*, 13:50 D*, 14:30 b*, 15:10 E*, 15:50 D*, 16:30 b*, 17:20 Em*, 18:35 bm*, 20:10bm*, 21:25 Dm*, 22:30 bm*,

LEGNICA

 

2/3

07:30 *, 22:00 bn,

LESZNO

Sulechów

2

18:20 dn,

LEŚNIÓW MAŁY

Drzonów

4

12:40 D*, 15:30 D*,

LEŚNIÓW MAŁY

Sudoł

4

06:35 S*,

LIPNO 

Słone 

8

04:35 D*, 06:00 b*, 07:50 D*, 11:00 b*, 14:30 E*, 15:45 D*, 17:30 Dm*, 19:35 bm*,

LUBIN 

Nowa Sól 

2/3

04:00 dn*, 07:30 *08:00 Vb*10:20 bn12:00Vam*22:00 bn,

LUBSKO 

Tuchola 

10

06:15 b*, 08:00 b*, 12:30 S*, 14:30 D, 15:45 Dm*,16:00 D, 16:30 bm*, 18:00 D,

LUBSKO 

Guzów, Jasień 

10

06:35 D, 09:00 b, 10:30 D, 13:15 b, 14:15 b*, 17:30b, 19:30 bm,

ŁÓDŹ

 

3

19:20 bn~~,

MIĘDZYCHÓD

 

4

12:50 D,

MIĘDZYRZECZ 

 

2/4

04:30 R*, 04:30 K*, 06:45 dn*11:45 Vb*, 13:25Vae*, 16:30 Vbm*,

MILSKO

Przytok

7

05:55 D*, 07:00 D*, 08:20 b*, 10:10 D*, 12:00 b*, 13:30 D*, 14:30 a*, 15:00 S*, 15:30 D*, 16:30 b*, 17:30 Dm*, 18:30 Cbm*, 18:30 Dm*, 20:15 bm*, 22:30 Dm*

NOWA SÓL

 

2/3

4

04:00 dn*05:15 D*, 06:15 D*, 07:15 D*07:30 *,08:00 Vb*08:15 b*, 09:15 D*, 10:15 D*10:20 bn,11:15 D*12:00 Vam*12:15 b*, 13:15 D*, 14:15D*, 14:45 S*, 15:15 b*, 15:45 D*, 16:15 D*, 17:15Dm*, 18:15 bm*, 19:15 Dm*, 20:15 Dm*, 21:15Dm*22:00 bn22:15 Dm*,

NOWA SÓL

 

3/5/8

05:35 E#, 06:30 ST#, 06:45 E#, 07:00 ST#, 07:15DT#, 07:45 6#, 08:40 DT#, 09:00 ST#, 09:40 ST#, 09:45 6Y#, 10:05 ST#, 10:25 DH#, 10:50 ST#, 12:45 DT#, 13:10 ST#, 14:10 ST#, 14:25 DT#, 15:05 ST#, 15:10 DT#, 15:25 DT#, 15:55 a#, 16:10ST#, 16:30 DeT#, 16:55 ST#, 17:25 DmT#, 18:15ST#, 18:30 CamY, 18:30 DT#, 19:00 DmT#, 19:15ST#, 20:25 am#, 21:15 am#, 22:30 DmT#,

NOWA SÓL

Studzieniec

9

07:45 DTe#,

NOWE MIAST.

 

3/4

04:00 dn*08:00 Vb*10:20 bn11:20 b#12:00Vam*

NOWY TARG

 

3

04:00 dn*,

NOWOGRÓD BOB

Piaski

2/10

11/12

05:25 D*, 06:00 S*, 06:15 b*, 06:30 D*, 06:40 Cb*, 08:00 b*, 08:30 D*, 10:00 Cb*10:20 V5, 7dn,11:25 D*, 11:45 D*, 12:30 S*, 12:30 Ca*, 13:10 S*, 13:45 D*, 14:10 D*, 14:15 b*, 14:50 D*, 15:20 D*, 15:25 S*, 15:35 Ca*, 15:45 Dm*, 16:15 b*, 16:30bm*, 17:00 Dm*, 18:20 Dm*, 19:20 Dm*, 19:30Cbm*, 21:00 Dm*, 21:00 Cbm*, 22:20 Dm*,

NOWOGRÓD BOB.

10

14:40 6*,

OPOLE

Wrocław

2/3

04:00 dn*, 22:00 bn,

POBIEROWO

4

04:30 R*,

POGORZELICA

Pobierowo

4

04:30 R*,

POLKOWICE

Głogów

2

07:30 *, 22:00 bn,

POLKOWICE

3

04:00 dn*08:00 Vb*10:20 bn12:00 Vam*,

POZNAŃ

Babimost

3

16:30 cg,

POZNAŃ

Kargowa

2/3

06:45 Vb*, 07:30 Vb*, 12:00 Vam*19:20 bn~~,

PRZEMYŚL

Kraków

3

22:00 bn,

PRZYBYMIERZ

Niwiska

10/11

13:00 S*, 14:20 S*, 14:40 6*, 15:30 D*, 17:20 S*

PRZYLASKI

Pierzwin

8/9

06:00 E*, 09:45 E*, 15:15 D*, 16:15 am*,

PRZYLASKI 

Urzuty 

8/9

04:45 S*, 08:00 D*, 12:30 a*, 14:15 D*, 17:00 Dm*, 18:00 Cdm*,

PRZYTOK

 

7

05:55 D*, 06:35 S*, 07:00 D*, 08:20 b*, 10:10 D*, 12:00 b*, 13:30 D*, 14:30 a*, 15:00 S*, 15:30 D*, 16:30 b*, 17:30 Dm*, 18:30 Cbm*, 18:30 Dm*, 20:15 bm*, 22:30 Dm*,

RECZ

 

2

06:45 dn*,

REWAL

 

4

04:30 R*,

SŁONE

 

8

06:45 S*, 15:20 S*, 15:20 Cb*,

SŁUBICE 

Cybinka 

5

05:45 D*, 06:55 b*09:35 b56710:45 b*, 12:00 D, 13:00 Ca*, 15:00 bm*, 16:00 De, 17:10 am*,

SOBOLICE

 

10/11

06:00 S*, 14:20 S*, 14:40 6*, 17:20 S*,

STYPUŁÓW

Nowa Sól

4

14:30 DT#,

SULECHÓW 

 

1/2

3/4

04:30 R*, 04:30 K*, 06:45 dn*14:35 S*, 15:20 D*,19:20 bn~~,

SULECHÓW

Cigacice

1/2/3

05:10 D*, 06:10 S*06:45 Vb*07:00 S*, 07:10DH*07:30 Vb*08:00 b*, 08:30 D*, 09:50 b*, 11:20 S*11:45 Vb*, 12:00 Vam*12:30 b*, 13:10S*13:25 Vae*13:30 D*, 13:50 DH*, 14:20 a*, 14:35 6b*, 14:50 S*, 15:10 S*, 15:10 DH*, 15:40bm*, 16:15 S*, 16:25 S*16:30 Vbm*17:20 am*, 17:45 Dm*, 18:25 b*, 19:00 Cbm*, 19:30 bm*, 20:45 Dm*, 21:30 dn*, 22:30 Dm*,

SULĘCIN

Świebodzin

1/3

13:30 b, 18:40 bm,

SZCZECIN

 

2

00:35 dn, 12:30 d,

SZPROTAWA

Nowa Sól

4/8

09:15 a#, 12:15 DT#, 14:45 a#, 17:00 am#,

ŚWIDNICA k.ZG

 

12

04:30 D*, 05:30 D*, 06:30 by*, 07:30 Ey*, 09:00by*10:30 E*, 12:00 b*, 13:00 Dy*, 14:45 b*, 15:45Dy*, 16:45 bm*, 18:30 bm*, 19:45 Dm*, 21:30 S*, 21:30 6*22:30 Dm*,

ŚWIEBODZIN

 

2/4

04:30 R*, 04:30 K*, 06:45 dn*,

ŚWIEBODZIN

Cigacice

1/2

05:10 D*, 08:00 b*, 09:50 b*, 11:20 S*11:45 Vb*,12:30 b*13:25 Vae*13:50 DH*, 14:20 a*, 14:50S*, 15:40 bm*, 16:15 S*16:30 Vbm*17:20 am*, 18:25 b*, 19:30 bm*, 21:30 dn*,

ŚWINOUJŚCIE

Kamień Pomorski

2

04:30 K*,

TARNAWA

Kisielin

7

06:35 S*,

WAŁBRZYCH

 

2/3

01:05 R07:30 *,

WICHÓW

Pierzwin

8/9

06:00 E*, 09:45 E*, 15:15 D*, 16:15 am*,

WICHÓW 

Urzuty 

8/9

04:45 S*, 08:00 D*, 12:30 a*, 14:15 D*, 17:00 Dm*, 18:00 Cdm*,

WOLSZTYN

Kargowa

1/2/3

06:45 Vb*, 07:30 Vb*08:30 D*12:00 Vam*,

WROCŁAW 

 

2/3

02:00 L04:00 dn*08:00 Vb*10:20 bn12:00Vam*, 14:00 67de16:20 b567, 17:00 L18:30Vbm22:00 bn

WYSOKIE

 

A1

05:00 D*, 06:20 S*, 08:40 25*, 15:30 D*,

ZABÓR

Kisielin

7

06:35 S*,

ZABÓR

 

7

05:55 D*, 07:00 D*, 08:20 b*, 10:10 D*, 12:00 b*, 13:30 D*, 14:30 a*, 15:00 S*, 15:30 D*, 16:30 b*, 17:30 Dm*, 18:30 Cbm*, 18:30 Dm*, 20:15 bm*, 22:30 Dm*

ZAKOPANE

Kraków

3

04:00 dn*,

ZGORZELEC

 

2

10:20 V5, 7dn,

ŻAGAŃ

Stanów

10

06:30 D, 12:15 D,

ŻAGAŃ 

Brzeźnica 

10

07:45 Cb, 09:15 D, 11:00 b, 13:00 S*, 14:40 S, 17:15 bG, 20:30 bm,

ŻAGAŃ

Kaczenice

9

15:20 b,

ŻAGAŃ

Nowogród Bob

2

10:20 V5, 7dn,

ŻAGAŃ

Pierzwin

8/9

06:00 E*, 09:45 E*, 16:15 am*,

ŻAGAŃ 

Urzuty 

8/9

04:45 S*, 08:00 D*, 08:45 S, 12:30 a*, 14:15 D*, 17:00 Dm*, 18:00 Cdm*, 19:30 bm,

ŻARY

Piaski,

2/11

05:25 D*, 06:40 Cb*, 06:40 D, 08:30 Cb, 08:30 D*, 10:00 D, 10:00 Cb*, 11:25 Cb, 11:25 D*, 12:00 D, 12:30 Ca*, 12:50 D, 13:30 b, 14:10 D*, 14:50 Cb, 14:50 D*15:35 Ca*, 15:35 D, 16:15 b*, 17:00Dm*, 17:00 Cb, 18:20 Dm*, 19:30 Cbm*, 19:30Dm, 21:00 Dm*, 22:30 Cbm,

Miejscowość przez godz. przyjazdu

BARLINEK

Gorzów Wlkp.

20:51 dn*,

BIAŁYSTOK

Łódź, Warszawa

08:25 bn,

BOBROWICE

Trzebule

07:12 S*,

BOJADŁA

Sulechów

09:47 D*,

BOLESŁAWIEC

Szprotawa

10:16 d,

BRONISZÓW 

Radwanów 

05:37 D*, 06:20 D*, 07:37 S*, 09:35 D*, 13:27 D*, 15:30 S*, 19:41 Dm*,

BRZEŹNICA

Niwiska

07:29 D*, 16:24 S*,

BYTOM ODRZ.

 

06:21 DT#, 06:31 6Y#, 07:24 DT#, 11:25 bn, 14:08 *

CIEMNICE

Leśniów Wielki

07:38 S*,

CYBINKA 

Krosno Odrz. 

08:41 D*, 10:56 D*, 12:56 b*, 16:11 b*, 17:56 Ca*, 20:26 bm*, 21:41 am*,

CZERWIEŃSK

Przylep

00:04 bm*, 05:34 b *, 06:19 D *, 06:34 D *, 07:01 S *, 07:29 E *, 07:35 S *, 08:19 D *, 08:54 E *, 09:34 b *, 10:16 D *, 10:16 25*, 10:54 D *, 11:19 Cb*, 11:36 S *, 12:14 D *, 12:56 b *, 13:34 D *, 14:09 1-4*, 14:09 Cb*, 14:15 5Q*, 14:54 b*, 15:28 D *, 16:09 Cb*, 16:09 5 *, 16:151-4Q, 16:51 D*, 16:54 E *, 17:34 D *, 18:14 b *, 19:14 Em*, 19:36 Dm*, 20:24 bm*, 21:16 Dm*, 21:49 bm*, 23:04 Dm*, ,,

CZĘSTOCHOWA

Wrocław

20:20 bv,

DĄBROWA

Zabór, Milsko

05:31 D*, 07:25 D*, 15:01 D*, 17:05 D*,

DRZONÓW

Radomia

06:30 D*, 07:40 S*, 09:33 D*, 13:41 D*, 16:30 D*, 19:22 Dm*,

GŁOGÓW

 

08:22 Vd, 16:59 dn, 19:44 dm,

GORZÓW WLKP. 

Międzyrzecz 

09:47 b, 12:20, 17:00 Vd, 18:25 Vb*, 19:55 Vae*, 20:51 dn*, 22:25 Vbm*,

GUBIN

Czarnowo

08:03 D*, 13:13 Cam*, 17:14 Dm*,

GUBIN 

 

07:15 Vb*, 09:23 b*, 11:50 D*, 14:27 D*, 18:20 dn, 18:52 bm,

JABŁONÓW 

 

07:43 S, 09:15 E*, 10:18 b, 11:30 D, 13:31 E*, 15:37 a*, 17:15 DH*, 17:18 S*, 19:20 am*, 21:00 dm*

JELENIA GÓRA

Bolesławiec

00:34 dn, 10:45, 12:15 d,

JELENIA GÓRA

Lubin

09:42 bX,

KALISZ

Leszno

11:40 b,

KAMIENNA GÓRA

Wałbrzych

11:39 b,

KARGOWA 

 

06:37 D*, 07:37 S*, 08:25 bn, 12:22 D*, 13:57 Vb*, 16:50 Vb*, 21:42 Vam*,

KARPACZ

 

19:03 b,

KATOWICE

 

11:25 bn, 22:50 dn*,

KIELCE

Częstochowa

20:20 bv,

KŁODZKO

 

14:08 *,

KOŁOBRZEG

Gorzów Wlkp.

01:00 R, 02:00 L, 14:05 bX, 20:51 dn*,

KOSZALIN

Gorzów Wlkp.

15:20 a,

KOŹLA

Słone 

07:00 D*, 09:26 Cb*, 11:10 S*, 14:51 b*, 17:51 bm*, 19:51 S*, 22:51 S*, 22:51 6*,

KOŻUCHÓW

Studzieniec

06:26 D*, 09:27 D*, 18:23 Dm*,

KRAKÓW

Opole

22:50 dn*,

KROSNO ODRZ.

Leśniów Wielki

05:30 D*, 06:31 b*, 06:35 S*, 07:10 S*, 07:12 S*, 07:15 Vb*, 07:35 S*, 08:03 D*, 08:40 Cb*, 08:40 S*, 09:23 b*, 09:35 S*, 10:20 b*, 10:56 D*, 11:15 Cb*, 11:50 D*, 12:20 Dm*, 12:56 b*, 13:13 Cam*, 13:35 Dm*, 14:05 6*, 14:27 D*, 15:05 D*, 15:20 Cbm*, 15:45 S*, 16:11 b*, 16:55 S*, 17:14 Dm*, 17:56 Ca*, 18:20 dn, 18:20 Dm*, 18:52 bm, 20:05 S*, 20:26 bm*, 21:41 am*

KROSNO ODRZ.

Trzebule

07:12 S*,

KUDOWA ZDRÓJ

Legnica

14:08 *,

KUDOWA ZDRÓJ

Wrocław

15:05,

LASKI

 

00:04 bm*, 05:34 b *, 06:34 D *, 07:29 E *, 08:19 D *, 08:54 E *, 09:34 b *, 10:54 D *, 11:19 Cb*, 12:14 D *, 13:34 D *, 14:09 Cb*, 14:15 5Q*, 14:54 b*, 15:28 D *, 16:09 Cb*, 16:09 5 *, 16:54 E *, 17:34 D *, 18:14 b *, 19:14 Em*, 20:24 bm*, 21:49 bm*, 23:04 Dm*,

LESZNO

Sulechów

10:04 dn,

LEŚNIÓW MAŁY

Drzonów

06:30 D*, 07:40 S*,

LEŚNIÓW MAŁY

Sudoł

13:41 D*, 16:30 D*,

LIPNO 

Słone 

05:28 D*, 06:22 E*, 07:36 b*, 09:32 D*, 12:49 b*, 16:13 D*, 17:28 Dm*, 19:13 Dm*, 21:18 bm*,

LUBIN 

Nowa Sól 

11:25 bn, 14:08 *, 18:57 Vb*, 19:57 Vam*, 20:20 bv, 22:50 dn*,

LUBSKO 

Tuchola 

08:30 D, 13:30 D, 15:30 D, 17:30 D,,,

LUBSKO

Guzów, Jasień 

06:10 D, 07:30 b, 09:15 b*, 11:15 b*, 13:00 b, 15:45 Cb, 15:45 S*, 16:30 D, 17:25 b*, 18:30 Dm*, 19:15 bm, 20:45 bm*,

ŁAGÓW LUB

 

17:20 Cbm*,

ŁÓDŹ

 

08:25 bn,

MIĘDZYCHÓD

 

09:12 D,

MIĘDZYRZECZ 

 

18:25 Vb*, 19:55 Vae*, 20:51 dn*, 21:54 K*, 21:54 R*, 22:25 Vbm*,

MILSKO

Przytok

05:31 D*, 06:25 E*, 07:23 +b*, 07:25 D*, 08:17 D*, 09:43 b*, 11:37 D*, 13:23 b*, 15:01 D*, 15:47 a*, 16:15 S*, 17:05 D*, 17:48 bm*, 18:47 Dm*, 19:47 Cbm*, 21:32 Dm*,

MRZEŻYNO

Pobierowo

16:55 L,

NOWA SÓL

 

05:42 D*, 06:52 D*, 07:22 Cb*, 07:22 D*, 07:52 D*, 08:52 D*, 09:52 b*, 10:52 D*, 11:25 bn, 11:52 D*, 12:52 D*, 13:37 D*, 14:08 *, 14:52 b*, 15:52 D*, 16:22 S*, 16:52 D*, 17:52 bm*, 18:52 Dm*, 18:57 Vb*, 19:52 Dm*, 19:57 Vam*, 20:20 bv, 20:52 Dm*, 21:52 Dm*, 22:50 dn*, 22:52 Dm*,

NOWA SÓL

 

05:25 E#, 06:35 ST#, 06:45 DT#, 07:10 ST#, 07:31 CbY#, 07:35 DeT#, 08:00 ST#, 08:40 ST#, 08:56 a#, 09:36 E#, 09:55 ST#, 10:30 DT#, 11:31 DH#, 11:35 ST#, 11:56 6Y#, 12:40 ST#, 13:01 DT#, 13:45 DT#, 14:00 ST#, 14:45 ST#, 14:56 a#, 15:20 DT#, 15:45 ST#, 15:56 am#, 16:18 DeT#, 16:45 ST#, 17:10 DmT#, 17:50 ST#, 18:15 DT#, 18:15 CamY, 18:25 DmT#, 18:55 ST#, 19:19 am#, 21:45 DmT#

NOWE MIAST.

 

18:57 Vb*, 19:57 Vam*, 20:20 bv, 22:50 dn*,

NOWY TARG

 

22:50 dn*,

NOWOGRÓD BOB

Piaski

05:29 D*, 06:30 D*, 06:39 Cb*, 06:45 D*, 07:21 S, 07:29 E*, 07:31 S*, 07:40 D*, 07:44 S*, 08:10 D*, 09:09 S*, 09:15 b*, 09:30 Cb*, 10:39 D*, 11:00 D*, 11:15 b*, 12:25 Cb*, 13:20 Dm*, 13:50 D*, 14:30 S*, 15:15 Ca*, 15:45 S*, 16:20 S*, 16:35 D*, 17:15 D*, 17:25 b*, 18:00 Ca*, 18:30 Dm*, 18:45 b*, 19:30 Dm*, 20:45 bm*, 21:00 Dm*, 22:00 Cbm*, 23:30 Dm*,

NOWOGRÓD BOB.

 

09:11 E*,

OPOLE

Wrocław

11:25 bn, 22:50 dn*,

OSIECZNICA

Krosno Odrz

07:30 D*,

POBIEROWO

 

21:54 R*,

POGORZELICA

Pobierowo

21:54 R*,

POLKOWICE

Głogów

11:25 bn, 14:08 *,

POLKOWICE

 

18:57 Vb*, 19:57 Vam*, 20:20 bv, 22:50 dn*,

POZNAŃ

Kargowa

13:57 Vb*, 14:57 cg, 16:50 Vb*, 21:42 Vam*

PRZEMYŚL

Kraków

11:25 bn,

PRZYBYMIERZ

Niwiska

06:39 S*, 07:29 D*, 09:11 E*, 16:24 S*, 19:00 S*

PRZYLASKI

Pierzwin

06:30 D*, 07:31 S*, 09:15 E*, 13:31 E*, 19:20 am*

PRZYLASKI

Urzuty

15:37 a*, 17:18 S*, 21:00 dm*,

PRZYTOK 

 

05:31 D*, 06:25 E*, 07:23 +b*, 07:38 S*, 07:25 D*, 08:17 D*, 09:43 b*, 11:37 D*, 13:23 b*, 15:01 D*, 15:47 a*, 16:15 S*, 17:05 D*, 17:48 bm*, 18:47 Dm*, 19:47 Cbm*, 21:32 Dm*,

RECZ

 

20:51 dn*,

REWAL

 

21:54 R*,

SŁONE

 

07:38 S*, 16:10 S*, 16:10 Cb*,

SŁUBICE 

Cybinka 

09:56 D, 10:56 D*, 12:56 b*, 14:39 De, 16:05 b5671, 16:11 b*, 17:56 Ca*, 20:26 bm*, 21:41 am*,

SOBOLICE

 

06:39 S*, 07:35 S*, 09:11 E*,

STYPUŁÓW

Nowa Sól

08:26 DT#,

SUDOŁ

 

16:50 S,

SULECHÓW 

 

06:37 D*, 07:37 S*, 08:25 bn, 17:20 DH*, 21:54 K*, 21:54 R*,

SULECHÓW

Cigacice

05:40 E*, 06:22 dn*, 06:55 D*, 07:20 D*, 07:38 b*, 07:41 S*, 07:58 S*, 08:50 S*, 09:14 b*, 09:47 D*, 10:30 b*, 11:34 D*, 12:22 D*, 12:24 D*, 13:14 b*, 13:57 Vb*, 14:01 Dm*, 14:41 S*, 15:18 am*, 16:03 D*, 16:43 a*, 16:50 Vb*, 17:20 Cbm*, 17:23 S*, 18:25 Vb*, 18:34 Cb*, 19:42 bm*, 19:55 Vae*, 20:51 dn*, 21:42 Vam*, 22:25 Vbm*,

SULĘCIN

Świebodzin

10:29 b, 17:25 bm,

SZCZECIN

 

02:44 dn, 13:25 d,

SZPROTAWA

Nowa Sól

07:31 DT#, 10:50 DT#, 13:26 a#, 20:41 am#,

ŚWIDNICA k.ZG 

 

05:22 D*, 06:24 D*, 07:24 b*, 08:24 E*, 09:50 b*, 11:22 E*, 12:47 b*, 13:49 D*, 15:37 b*, 16:39 D*, 17:32 bm*, 19:22 bm*, 20:37 Dm*, 22:22 6*, 22:23 S*, 23:22 Dm*,

ŚWIEBODZIN

 

21:54 K*, 21:54 R*,

ŚWIEBODZIN 

Cigacice 

06:22 dn*, 07:38 b*, 07:58 S*, 09:14 b*, 10:30 b*, 11:34 D*, 12:24 D*, 13:14 b*, 14:01 Dm*, 15:18 am*, 16:43 a*, 17:20 Cbm*, 17:23 S*, 18:25 Vb*, 19:42 bm*, 19:55 Vae*, 20:51 dn*, 22:25 Vbm*,

ŚWINOUJŚCIE

Kamień Pomorski

21:54 K*,

TARNAWA

Kisielin

07:38 S*,

WAŁBRZYCH

 

00:40 R, 14:08 *,

WICHÓW

Pierzwin

06:26 D*, 07:35 S*, 09:15 E*, 13:31 E*, 17:15 DH*

WICHÓW

Urzuty

15:37 a*, 17:18 S*, 19:20 am*, 21:00 dm*,

WOLSZTYN

Kargowa

12:22 D*, 13:57 Vb*, 16:50 Vb*, 21:42 Vam*,

WROCŁAW 

 

09:20 b5671, 11:27 67de, 11:27 L, 11:25 bn, 17:32 Vbm, 18:57 Vb*, 19:57 Vam*, 20:20 bv, 22:50 dn*,

WYSOKA

 

06:30 D*, 07:31 S*,

WYSOKIE

 

06:19 D *, 07:35 S *, 10:16 25*, 16:51 D *,

ZABÓR

Kisielin

07:38 S*,

ZABÓR

 

05:31 D*, 06:25 E*, 07:23 +b*, 07:25 D*, 08:17 D*, 09:43 b*, 11:37 D*, 13:23 b*, 15:01 D*, 15:47 a*, 16:15 S*, 17:05 D*, 17:48 bm*, 18:47 Dm*, 19:47 Cbm*, 21:32 Dm*,

ZAKOPANE

Kraków

22:50 dn*,

ZGORZELEC

 

19:58 V5,7dn,

ŻAGAŃ

Stanów

16:52 bG,

ŻAGAŃ 

Brzeźnica 

06:20 D, 07:28 Cb, 07:29 D*, 10:18 b, 14:12 b, 16:24 S*, 18:25 bm, 20:02 bm,

ŻAGAŃ

Kaczenice

07:23 D,

ŻAGAŃ

Nowogród Bob

10:39 D*, 19:58 V5,7dn,

ŻAGAŃ

Pierzwin

09:15 E*, 13:31 E*, 15:37 a*,

ŻAGAŃ 

Urzuty 

07:43 S, 11:30 D, 17:15 DH*, 17:18 S*, 19:20 am*, 21:00 dm*,

ŻARY 

Piaski 

06:30 D, 07:40 D*, 07:40 Cb, 08:10 S, 08:40 Cb, 09:10 D, 09:30 Cb*, 09:30 D, 11:00 D*, 11:00 Cb, 12:25 Cb*, 12:25 D, 13:00 b, 13:50 D*, 15:15 Ca*, 15:15 D, 16:35 D*, 16:35 Cb, 17:15 D*, 18:00 Ca*, 18:00 Dm, 18:45 b*, 19:30 Dm*, 19:30 Cbm, 21:00 Dm*, 22:00 Cbm*, 23:30 Dm*,

Świebodzin

Rozkład Jazdy Świebodzin

Miejscowość Przez Stan. Godz. odjazdu

BABIMOST

Zbąszynek

3

14:30 D*,

BŁONIE

Cibórz

1/3

11:50 D*, 14:15 S*,

BRÓJCE

Myszęcin

4

11:45 D*, 15:30 D*,

CIBÓRZ

4,7

05:20 D*, 08:30 D*, 17:25 Dm*,

GŁOGÓW

Nowa Sól

4

16:10 Vd,

GORZÓW WLKP. 

Międzyrzecz 

5

09:20 Vd, 12:35 Vb*, 14:15 Vae*16:10, 17:20Vbm*, 20:00 b,

JELENIA GÓRA

Bolesławiec

6

01:10 dn, 12:35 d, 14:35 a,

JEMIOŁÓW

Poźrzadło

7

14:20 S*,

JEMIOŁÓW

Zagórze

6

15:45 D*,

JEZIORY

3

15:10 DH*,

KALINOWO

Niesulice

1/2

06:30 S*, 13:20 D*,

KARPACZ

1

09:00 b,

KĘPSKO

Darnawa

3

07:40 S*, 13:20 S*,

KOŁOBRZEG

Recz, Świdwin

5

07:35 dn*,

KOSZALIN

Gorzów Wlkp.

5

12:05,

KUDOWA ZDRÓJ

Polkowice, Wrocław

6

11:35,

LASKI WIEŚ

Przełazy

7

12:45 S*, 14:25 S*,

ŁAGÓW LUB.

5

06:05 S*, 08:10 D*, 10:30 b*, 12:00 D*, 14:25Cbm*, 14:25 Dm*,

ŁAGÓW LUB.

Lubrza

5

06:35 S*, 16:45 S*,

MIĘDZYCHÓD

Międzyrzecz

4

13:40 D,

MIĘDZYLESIE

Cibórz

3

13:15 S*,

MIĘDZYLESIE

Ołobok

4

13:15 S*,

MIĘDZYRZECZ

Jordanowo

2

07:00 D*, 11:00 D*, 14:15 D*,

NIEDŹWIEDŹ

Przełazy

7

06:20 S*, 15:20 S*,

NOWY DWOREK

Witosław

7

15:25 D*,

NIEKARZYN

7

15:30 S*,

OŁOBOK

Wilkowo

2

15:30 S*,

POGORZELICA

Pobierowo

5

05:15 R*,

RAKÓW

8

07:00 S*, 12:35 S, 13:35 S,

SIENIAWA

5

22:20 Dm*,

SKĄPE

3

06:25 S*, 06:45 S*,

SMARDZEWO

Lubinicko

5

11:35 S*, 14:15 S*, 15:30 S*,

SMARDZEWO

5

06:20 S*, 12:10 S*, 12:10 DH*, 13:40 S*, 19:00 Dm*

SULĘCIN

5

14:23 b, 19:40 bm,

SZCZANIEC

4

06:25 S*, 06:30 DH*,

SZCZECIN

Gorzów Wlkp.

5

02:10 dn, 13:25 d,

ŚWINOUJŚCIE

Kamień Pomorski

6

05:15 K*,

WĘGRZYNICE

Cibórz

7

06:15 S*,

WĘGRZYNICE

Lubogóra

2/3

06:20 S*, 15:25 S*, 15:25 DH*,

WILENKO

3

06:35 S*,

WYSOKA

Lubrza

1

06:15 D*, 12:45 S*,

WYSOKA

Lubrza, Zarzyń

1

14:25 S*15:25 DH*,

ZAGAJE

Lubrza

6/7

06:25 S*, 12:50 S*,

ZARZYŃ

Lubrza

6

15:25 S*

ZAWISZE

Skąpe

1

15:25 D*,

ZIELONA GÓRA

6/8

08:20 D21:10 R*,

ZIELONA GÓRA

Cigacice

6/8

05:20 dn*, 06:35 b*, 07:00 S*, 08:10 b*, 09:30 b*, 09:41 b, 10:30 D*, 11:20 D*, 12:10 b*, 13:00 Dm*, 14:15 am*, 15:40 a*, 16:20 S*, 16:20 Cbm*, 16:35bm17:33 Vb*18:40 bm*19:02 Vae*20:00 dn*, 21:10 K*21:35 Vbm*,

Miejscowość przez godz. przyjazdu

BABIMOST

Zbąszynek

07:20 D*,

BŁONIE

Cibórz

13:30 D*, 16:04 S*,

BRÓJCE

Myszęcin

06:19 D*, 09:10 S*, 12:36 DH*,

CIBÓRZ

06:35 D*, 18:39 Dm*,

CIBÓRZ

Ołobok

09:45 D*,

GŁOGÓW

Nowa Sól

09:20 Vd,

GORZÓW WLKP.

Międzyrzecz

09:00 b11:31 , 16:07 Vd, 17:32 Vb*, 19:01 Vae*, 21:32 Vbm*,

JELENIA GÓRA

Bolesławiec

02:09 dn, 11:35, 13:20 d,

JEMIOŁÓW

Poźrzadło

07:30 D*, 15:56 S*,

JEZIORY

15:30 DH*,

KALINOWO

Radoszyn

07:47 S*, 14:28 DH*, 15:22 S*,

KARPACZ

20:00 b,

KĘPSKO

15:30 S*,

KĘPSKO

Skąpe

08:58 S*,

KOŁOBRZEG

Recz, Świdwin

19:59 dn*,

KOSZALIN

Gorzów Wlkp.

14:35 a,

KUDOWA ZDRÓJ

Polkowice, Wrocław

16:09,

LASKI WIEŚ

Przełazy

14:20 S*, 15:51 S*,

ŁAGÓW LUB.

05:39 D*, 07:30 S*, 09:18 D*, 13:23 D*, 15:50 Dm*, 16:20 Cbm*, 18:14 S*,

ŁAGÓW LUB.

Lubrza

08:59 S*, 12:08 b*,

MIĘDZYCHÓD

Międzyrzecz

08:20 D,

MIĘDZYLESIE

Cibórz

14:44 S*,

MIĘDZYLESIE

Ołobok

14:55 S*,

MIĘDZYRZECZ

Jordanowo

08:49 D*, 10:29 S*, 12:53 D*, 16:08 D*,

NIEDŹWIEDŹ

Przełazy

07:25 S*, 16:25 S*,

NOWY DWOREK

Witosław

07:28 D*,

NIEKARZYN

16:24 S*,

OŁOBOK

Wilkowo

16:30 S*,

POGORZELICA

Pobierowo

21:10 R*,

SKĄPE

07:39 S*, 07:45 S*,

SMARDZEWO

Lubinicko

13:38 DH*, 13:49 S*, 15:13 S*, 15:40 S*, 20:07 Dm*

SMARDZEWO

07:40 S*, 12:53 S*, 16:53 S*,

SULĘCIN

09:36 b, 16:30 bm,

SZCZANIEC

07:51 S,

SZCZECIN

Gorzów Wlkp.

01:10 dn, 12:29 d,

ŚWINOUJŚCIE

Kamień Pomorski

21:10 K*,

WĘGRZYNICE

07:46 S*,

WĘGRZYNICE

Lubogóra

07:13 S*, 16:20 S*, 16:25 DH*,

WILENKO

07:14 S*,

WYSOKA

Lubrza

07:54 DH*, 16:09 S*,

WYSOKA

Lubrza, Zarzyń

07:39 S*, 14:07 S*, 17:10 DH*,

ZAGAJE

Lubrza

07:29 S*, 13:50 S*,

ZARZYŃ

Lubrza

16:50 S*,

ZAWISZE

Skąpe

16:56 D*,

ZIELONA GÓRA

13:40 D,

ZIELONA GÓRA

Cigacice

05:14 K*, 05:14 R*06:11 D*07:34 dn*09:01 b*, 10:51 b*, 12:25 S*12:33 Vb*13:31 b*14:13 Vae*14:18 b, 14:54 DH*, 15:21 a*, 15:55 S*, 16:43 bm*, 17:16 S*17:19 Vbm*18:21 am*, 19:30 b*, 19:35 bm, 20:31 bm*, 22:26 dn*,

Sulechów

Rozkład Jazdy Sulechów

Miejscowość Przez Stan. Godz. odjazdu

BABIMOST

Klępsk

7

08:30 D*, 13:30 S*, 14:30 S*, 15:40 D*, 17:00DHm*, 17:00 S*,

BIAŁYSTOK

Łódź, Warszawa

7

19:50 bn~~,

BOJADŁA

Głuchów

3/4

09:10 D*, 15:40 S*,

BOJADŁA

Podlegórz

4

15:40 DH*, 18:30 Dm*,

BOJADŁA

Radowice

4

05:30 DH*, 08:20 D*, 11:30 D*, 16:30 Dm*,

BRODY

Kije

3

06:40 S*,

BRODY

Pomorsko

3

05:30 DH*, 06:55 DH*, 16:15 S*, 18:15 S*,

BUKÓW

6

09:50 DH*, 12:30 S*, 15:30 DH*, 15:35 S*,

CIBÓRZ

Skąpe

6

09:40 D*, 13:35 S*, 13:35 DH*,

GŁOGÓW

Nowa Sól

2

16:35 Vd,

GORZÓW WLKP.

Międzyrzecz

6

08:55 Vd, 12:10 Vb*, 13:50 Vae*15:45, 16:55Vbm*,

GUBIN

Krosno Odrz.

2

09:35 dn16:28 Vb*,

JELENIA GÓRA

Bolesławiec,

2

02:19 dn, 13:00 d, 15:00 a,

KALSK ODR

5

07:30 S*,

KARGOWA

7

15:00 S*, 15:45 D*, 18:15 Dm*,

KARGOWA

Okunin

7

13:15 S*,

KIJE

6

06:50 S*,

KOŁOBRZEG

Recz

6

07:10 dn*,

KOSZALIN

Gorzów Wlkp.

6

11:10 a,

KUDOWA ZDRÓJ

Polkowice, Wrocław

2

11:56 ,

LESZNO

4

18:50 dn,

MIĘDZYCHÓD

Międzyrzecz

6

13:16 D,

MŁYNKOWO

Podlegórz

4

06:15 S*, 13:30 S*, 14:25 S*,

NIEKARZYN

6

05:50 D*, 07:55 S*, 15:15 S*, 16:15 D*,

NIETKOWICE

Pomorsko

3

06:30 S*, 08:05 D*, 12:05 D*, 14:25 S*, 15:20 S*, 15:20 DH*,

OSTRZYCE

Głuchów

4

06:35 S*, 13:55 S*,

OSTRZYCE

Radowice

4

15:35 S*,

POGORZELICA

Pobierowo

5

04:54 R*,

POZNAŃ

Babimost

7

16:55 cg,

POZNAŃ

Kargowa

7

07:10 Vb*, 07:53 Vb*, 12:24 Vam*,

PRZEWÓZ

Podlegórz

4

06:15 S*,

SULĘCIN

Świebodzin

6

13:54 b, 19:10 bm,

SZCZECIN

Gorzów Wlkp.

6

01:00 dn, 12:55 d,

ŚWIEBODZIN

5

05:40 D*, 08:30 b*, 10:20 b*, 11:55 S*, 13:00 b*, 14:23 DH*, 14:50 a*, 15:24 S*, 16:15 bm*, 16:45S*, 17:50 am*, 19:00 b*, 20:00 bm*, 22:00 dn*,

ŚWINOUJŚCIE

Kamień Pomorski

6

04:54 K*,

WOLSZTYN

Kargowa

7

09:00 D*,

ZIELONA GÓRA

1

06:10 D*, 07:10 S*07:55 bn~~08:46 D14:30 cg, 21:30 R*, 21:30 K*,

ZIELONA GÓRA

Cigacice

1/2

05:05 E*, 05:50 dn*, 06:20 D*, 06:45 D*, 07:08 b*, 07:10 S*, 07:30 S*, 08:15 S*, 08:43 b*, 09:20 D*, 10:00 b*, 10:05 b, 11:05 D*, 11:50 D*, 11:53 D*, 12:45 b*13:30 Vb*13:32 Dm*, 14:10 S*, 14:48am*, 15:30 D*, 16:13 a*, 16:50 Cbm*, 16:53 S*, 17:00 bm, 17:10 DH*17:58 Vb*18:05 Cb*, 19:13bm*19:28 Vae*20:25 dn*21:15 Vam*, 22:00Vbm*,

Miejscowość przez godz. przyjazdu

BABIMOST

Klępsk

07:36 S*, 09:31 D*, 14:26 S*, 15:31 S*, 16:40 DH*, 18:00 Dm*,

BIAŁYSTOK

Łódź, Warszawa

07:55 bn~~,

BOJADŁA

Głuchów

10:25 D*,

BOJADŁA

Podlegórz

06:37 D*,

BOJADŁA

Radowice

09:18 D*, 13:38 DH*, 16:58 DH*, 17:30 Dm*, 19:41 Dm*

BRODY

Pomorsko

06:17 D*, 07:41 DH*, 07:57 S*, 19:04 S*,

BUKÓW

07:16 S*, 10:25 DH*, 15:56 DH*,

CIBÓRZ

Skąpe

11:05 D*, 15:05 D*,

GŁOGÓW

Nowa Sól

08:55 Vd,

GORZÓW WLKP.

Międzyrzecz

11:56 , 16:35 Vd, 17:57 Vb*, 19:27 Vae*, 21:59 Vbm*,

GUBIN

Krosno Odrz.

07:49 Vb*18:49 dn,

JELENIA GÓRA

Bolesławiec,

01:00 dn, 11:10 a, 12:55 d,

KALSK ODR

07:52 S*,

KARGOWA

06:10 D*, 07:10 S*,

KARGOWA

Okunin

07:36 S*, 14:25 S*, 16:40 DHm*,

KIJE

07:37 S*,

KOŁOBRZEG

Recz

20:24 dn*,

KOSZALIN

Gorzów Wlkp.

15:00 a,

KUDOWA ZDRÓJ

Polkowice, Wrocław

15:44,

LESZNO

09:29 dn,

ŁAGÓW LUB.

Świebodzin

16:48 Cbm*,

MIĘDZYCHÓD

Międzyrzecz

08:44 D,

MŁYNKOWO

Głuchów

08:49 S*,

MŁYNKOWO

Podlegórz

07:41 S*, 15:48 S*, 15:12 S*,

NIEKARZYN

06:28 D*, 08:39 S*, 15:55 S*, 16:55 D*,

NIETKOWICE

Pomorsko

07:34 S*, 09:47 D*, 13:35 DH*, 15:34 S*, 16:20 DH*, 16:30 S*,

OSTRZYCE

Głuchów

07:46 S*, 15:26 S*,

POGORZELICA

Pobierowo

21:30 R*,

POZNAŃ

Kargowa

13:30 Vb*14:30 cg16:28 Vb*, 21:14 Vam*,

PRZEWÓZ

Podlegórz

07:49 S*,

SULĘCIN

Świebodzin

10:05 b, 17:00 bm,

SZCZECIN

Gorzów Wlkp.

02:19 dn, 13:00 d,

ŚWIEBODZIN

05:48 dn*, 07:06 b*, 07:27 S*, 08:41 b*, 09:59 b*, 11:01 D*, 11:51 D*, 12:41 b*, 13:31 Dm*, 14:46 am*, 16:11 a*, 16:51 S*, 19:11 bm*,

ŚWINOUJŚCIE

Kamień Pomorski

21:30 K*,

TRZEBIECHÓW

Głuchów, Ledno

13:59 S*,

WOLSZTYN

Kargowa

11:50 D*,

ZIELONA GÓRA

04:54 K*, 04:54 R*13:14 D, 15:00 S*, 15:44 D*16:55cg, 19:50 bn~~,

ZIELONA GÓRA

Cigacice

05:39 D*, 06:40 S*07:09 Vb*, 07:09 Pdn*07:28 S*, 07:40 DH*, 08:29 b*, 09:00 D*, 10:19 b*, 11:52 S*,12:09 Vb*, 12:24 Vam*12:59 b*, 13:35 S*13:49Vae*13:54 b, 14:00 D*, 14:22 DH*, 14:49 a*, 15:056b*, 15:22 S*, 15:33 DH*, 15:37 S, 16:12 bm*, 16:44S*16:54 Vbm*16:58 S*, 17:49 am*, 18:14 Dm*, 18:58 b*, 19:05 bm, 19:30 Cbm*, 19:59 bm*, 21:15Dm*, 21:59 dn*, 22:59 Dm*,

Krosno Odrz.

Rozkład Jazdy Krosno Odrz.

Miejscowość Przez Stan. Godz. odjazdu

BYTNICA

Radnica

6

06:45 S*,

BYTNICA

Łochowice

6

13:10 S*,

BYTOMIEC

Czetowice

4

06:15 S*,

BYTOMIEC

Połęcko

4

12:50 S*, 14:35 S*, 15:30 D*,

CHOJNA

3

06:50 S*, 12:35 S*, 13:50 S*,

CYBINKA

Gęstowice

4

15:25 D*,

DOBROSUŁÓW

Bielów

6

13:30 S*,

DOBROSUŁÓW

Bytnica

6

06:25 S*, 15:30 S*,

GĘSTOWICE

Czetowice

4

06:25 S*,

GUBIN

5

11:00 dn17:40 Vb*,

GUBIN

Brzózka

4/5

06:50 S*, 11:45 D*, 13:15 D*, 14:20 D*, 15:15 Cb*, 16:10 D*, 19:20 am*, 22:25 bm*,

GUBIN

Czarnowo

5

06:40 S*, 06:50 DH*15:50 D*

LESZNO

Sulechów

2

17:35 dn,

OSIECZNICA

3

07:27 S, 13:30 S, 15:10 S,

POZNAŃ

Kargowa

2

06:30 Vb*,

RADNICA

6

06:40 S, 12:30 S*, 15:10 S*,

SKÓRZYN

3

06:55 S*,

SŁUBICE

Cybinka

3

06:25 D*, 07:45 b*10:20 b11:35 b*, 12:50 D, 13:50 Ca*, 15:50 bm*, 16:50 De, 18:00 am*,

SŁUBICE

Maszewo

4

11:35 D,

STRUŻKA

Bobrowice

7

06:35 S*,

WEŁMICE

Bobrowice

7

06:35 S*, 07:50 DH*,

WEŁMICE

Bronków

7

12:15 D*, 14:25 S*, 15:30 D*,

WĘŻYSKA

3

05:35 S*, 11:55 D*, 14:25 D*,  17:30 S*

WROCŁAW

Lubin

2

15:25 b,

ZIELONA GÓRA

Łagów

1/2 7

04:45 D*, 05:45 b*, 05:50 S*, 06:25 S*, 06:45 D*, 06:50 S*, 07:20 D*, 07:55 D*, 07:55 Cb*, 07:55 S*, 08:40 b*, 08:50 S*, 09:10 D, 09:35 b*, 10:10 D*, 10:30 Cb*, 11:10 D*, 11:35 Dm*, 12:10 b*, 12:30Cam*, 12:50 Dm*, 13:20 6*, 13:45 D*, 13:55 De, 14:20 D*, 14:35 Cbm*, 15:00 S*, 15:25 b*, 16:10S*, 16:25 Dm*, 17:10 Ca*, 17:35 Dm*, 18:10 bm*, 19:20 S*, 19:40 bm*, 20:55 am*,

ZIELONA GÓRA

Trzebule

1

06:00 S*,

Miejscowość przez godz. przyjazdu

BYTNICA

Łochowice

08:12 S*,

BYTOMIEC

Czetowice

14:43 S*,

BYTOMIEC

Połęcko

07:43 S*, 08:23 S*,

CHOJNA

08:03 S*, 14:00 S*, 15:06 S*,

CYBINKA

Gęstowice

07:54 D*,

DOBROSUŁÓW

Bytnica

07:38 S*, 10:15 S*, 15:41 S*,

DOBROSUŁÓW

Osiecznica

16:56 S*,

GĘSTOWICE

Czetowice

14:28 S*,

GUBIN

06:30 Vb*17:35 dn,

GUBIN

Brzózka

08:38 b*, 11:08 D*, 13:38 D*, 18:08 bm*,

GUBIN

Czarnowo

07:18 D*, 08:31 S*, 08:34 DH*, 12:28 Cam*, 15:20 S*, 16:22 Dm*,

LESZNO

Sulechów

11:00 dn,

OSIECZNICA

06:40 D*, 15:54 S*,

POZNAŃ

Kargowa

17:40 Vb*,

RADNICA

07:53 S, 13:32 S*, 16:25 S*,

SKÓRZYN

07:43 S*,

SŁUBICE

Cybinka

09:06 D, 10:04 D*, 12:08 b*, 13:51 De15:20 b15:22b*, 17:07 Ca*, 19:37 bm*, 20:52 am*,

SŁUBICE

Maszewo

10:20 D,

WEŁMICE

Bobrowice

07:59 S*, 15:49 S*, 17:14 D*,

WEŁMICE

Bronków

09:21 D*, 14:00 D*,

WĘŻYSKA

06:30 D*, 09:25 S*, 12:50 D*, 15:20 D*, 18:25S*,

WROCŁAW

Lubin

10:15 b,

ZIELONA GÓRA

Łagów

06:23 D*, 07:15 S*, 07:42 b*, 09:05 S*, 10:05 b*, 10:45S*, 11:32 b*, 11:42 D*, 12:25 D*, 12:46 D, 12:55 S*, 12:55 6*, 13:12 D*, 13:35 S*, 13:47 Ca*, 13:50 S*, 14:15D*, 14:25 Cb*, 15:00 S*, 15:12 Cb*, 15:22 D*, 15:47bm*, 16:05 D*, 16:15 D*, 16:25 Cb*, 16:30 S*, 16:40Cb*, 16:46 De, 17:00 S*, 17:15 S*, 17:25 b*, 17:57 am*, 18:35 Dm*, 19:16 am*, 20:15 bm*, 21:15 Dm*, 22:11bm*, 23:15 Dm*,

ZIELONA GÓRA

Trzebule

16:54 S*,

Gubin

Rozkład Jazdy Gubin

Miejscowość Przez Stan. Godz. odjazdu

BIECZ

 

2

06:55 S*,

BIECZ

Gębice

2

14:35 S*,

BRODY

Węgliny

3

15:30 S*,

KOSARZYN

Łomy

4

06:30 S*, 09:00 DH*, 14:35 S*, 15:35 D*,

KROSNO ODRZ.

Czarnowo

1

07:45 DH*, 07:45 S*, 14:35 S*,

LESZNO

Krosno Odrz., Sulechów

1

16:50 dn,

LUBSKO

Brody

2

15:50 S,

LUBSKO

Kaniów

2

06:50 S*,

MIELNO

Późna

3

15:40 S*,

POZNAŃ

Krosno Odrz., Kargowa

1

06:00 Vb*,

PRZYBOROWICE

Kaniów

2

06:20 S*, 15:25 S*,

ZIELONA GÓRA

Brzózka, Krosno Odrz.

1

08:00 b*, 10:30 D*, 13:00 D*, 17:30 bm*,

ZIELONA GÓRA

Czarnowo

1

06:30 D*, 11:40 Cam*, 15:30 Dm*,

ŻARY

Biecz, Lubsko

2

06:00 D*, 08:00 D, 09:55 D, 15:30 S, 16:00 Dm*,17:15 D,

Miejscowość przez godz. przyjazdu

BIECZ

Gębice

07:44 S*, 15:34 S* 

BRODY

Grabice,Węgliny

07:25 S*,

KOSARZYN

Łomy

07:35 S*, 10:05 DH*, 15:44 S*, 16:44 D* 

KROSNO ODRZ.

Brzózka

07:32 S*,

KROSNO ODRZ.

Czarnowo

07:31 S*, 07:40 DH* 

LESZNO

Krosno Odrz., Sulechów

11:45 dn,

LUBSKO

07:33 D,

LUBSKO

Brody

11:33 S*, 15:39 S 

MIELNO

Późna

07:50 S*,

POZNAŃ

Krosno Odrz., Kargowa

18:15 Vb*,

PRZYBOROWICE

16:25 S*,

PRZYBOROWICE

Kaniów

07:22 S*,

ZIELONA GÓRA

Brzózka, Krosno Odrz.

12:23 D*, 13:53 D*, 14:58 D*, 15:53 Cb*, 16:49 D*,19:58 am*, 23:03 bm* 

ŻARY

Biecz, Lubsko

09:15 D, 12:20 D*, 15:10 S, 16:15 D, 20:00 Dm*


Legenda

#

- obsługuje PKS Nowa Sól

*

- obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o.  ul.Jana z Kolna 2a  65-014 Zielona Góra

~~

- kurs wykonywany wspólnie z PKS Sp. z o.o. Białystok

+

- kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)

1

- kursuje w poniedziałki

1-4

- kursuje od poniedziałku do czwartku

5,7

- kursuje w piąteki i niedziele od 01.X do 30.VI

567

- kursuje w piątek,sobotę,niedziele oprócz 03.05

6

- kursuje w soboty

7

- kursuje w niedziele

a

- nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII

b

- nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII

C

- kursuje w soboty, niedziele i święta

c

- nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII

D

- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

d

- nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII

E

- kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

e

- nie kursuje w okresie ferii letnich

G

- nie kursuje od poniedziałku do piątku w okresie wakacji szkolnych i ferii

g

- nie kursuje w dniu 24.XII

H

- kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych

K

- kursuje od 1.06.- 15.09

L

- kursuje w okresie ferii letnich

m

- nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

n

- nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII

 

- kurs pospieszny

R

- kursuje od 30.06 do 31.08

S

- kursuje w dni nauki szkolnej z wyjątkiem  02.I, oraz 05.VI,

T

- nie kursuje  10.XI. 2014, 02.I i 05.I 2015, 05.VI.2015

V 

- kurs przyspieszony

v

- kursuje przemiennie z PKS Zielona Góra

X

- od 01.10 do 14.04 kursuje w 6,7 w pozostałym okresie codziennie

Y

- kursuje 10.XI. 2014, 02.I i 05.I 2015, 05.0VI.2015

 

Legenda

#

- obsługuje PKS Nowa Sól

*

- obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o.  ul.Jana z Kolna 2a  65-014 Zielona Góra

~~

- kurs wykonywany wspólnie z PKS Sp. z o.o. Białystok

+

- kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)

1

- kursuje w poniedziałki

1-4

- kursuje od poniedziałku do czwartku

5,7

- kursuje w piąteki i niedziele od 01.X do 30.VI

567

- kursuje w piątek,sobotę,niedziele oprócz 03.05

6

- kursuje w soboty

7

- kursuje w niedziele

a

- nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII

b

- nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII

C

- kursuje w soboty, niedziele i święta

c

- nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII

D

- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt

d

- nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII

E

- kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

e

- nie kursuje w okresie ferii letnich

G

- nie kursuje od poniedziałku do piątku w okresie wakacji szkolnych i ferii

g

- nie kursuje w dniu 24.XII

H

- kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych

K

- kursuje od 1.06.- 15.09

L

- kursuje w okresie ferii letnich

m

- nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

n

- nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII

 

- kurs pospieszny

R

- kursuje od 30.06 do 31.08

S

- kursuje w dni nauki szkolnej z wyjątkiem  02.I, oraz 05.VI,

T

- nie kursuje  10.XI. 2014, 02.I i 05.I 2015, 05.VI.2015

V 

- kurs przyspieszony

v

- kursuje przemiennie z PKS Zielona Góra

X

- od 01.10 do 14.04 kursuje w 6,7 w pozostałym okresie codziennie

Y

- kursuje 10.XI. 2014, 02.I i 05.I 2015, 05.0VI.2015