logo krzywe1

Wyszukaj połączenie i kup bilet przez internet od 1 zł!

Oferty Pracy

foto przepisy

Kierowca autobusu Zielona Góra

Zatrudnimy na stanowisko kierowca autobusu Zielona Góra, Sulechów, Świebodzin, Krosno Odrzańskie, Gubin, Nowogród Bobrzański, Nowa Sól, Żagań.

Zatrudnimy na stanowisko kierowca autobusu (teren:Zielona Góra, Sulechów, Świebodzin, Krosno Odrzańskie, Gubin, Nowogród Bobrzański, Nowa Sól, Żagań). Zapewniamy zarobki do 6000 zł netto miesięcznie.

POMOŻEMY CI W ZDOBYCIU PRAWA JAZDY KATEGORII D I NIEZBĘDNEGO DOŚWIADCZENIA

Opis stanowiska:

  1. Obsługa komunikacji lokalnej, dalekobieżnej oraz turystyki,

Zadania:

  1. - Profesjonalna i rzetelna obsługa pasażerów,
  2. - Sprzedaż biletów,

Wymagania:

  1. - prawo jazdy kat. D, lub gotowość do wyrobienia uprawnień,
  2. - Świadectwo kwalifikacji zawodowej,
  3. - orzeczenie psychologiczne,
  4. - orzeczenie lekarskie,
  5. - Zaświadczenie o niekaralności,
  6. - Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  7. - Punktualność, dyspozycyjność,

Oferujemy:

  1. - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  2. - pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  3. - możliwość rozwoju zawodowego,
  4. - pracę w zakresie obsługi przewozów pasażerskich, przewozów pracowniczych, obsługi wynajmów turystycznych krajowych i zagranicznych oraz obsługi imprez okolicznościowych.

Dysponujemy następującą flotą pojazdów: SETRA, IVECO Crossway, MAN LION'S COACH, Mercedes Integro, Mercedes Tourismo, Scania Irizar, Autosan Lider, Mercedes Sprinter.

Uwaga chronimy Twoje dane, w związku ze zmianami w zakresie ustawy o ochronie danych osobowych prosimy aby w CV zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Szczegółowe informacje w Dziale Kadr pod numerami telefonów 68 322 04 45 lub 661 400 427

mistrz stacji obsługi Zielona Góra

Zatrudnimy na stanowisko mistrza na Stację Obsługi w Zielonej Górze.

Wymagania:

  1. wykształcenie średnie techniczne (samochodowe),
  2. znajomość obsługi komputera.

Zakres obowiązków:

- nadzór nad wykonywaniem napraw i obsług technicznych pojazdów,

- nadzór nad dyscypliną pracy pracowników zatrudnionych na stacji obsługi pojazdów,

- prawidłowe współdziałanie z Sekcją Zaopatrzenia i Gospodarki Magazynowej w celu terminowego pozyskania części zamiennych,

- organizowanie i rozdział pracy dla wszystkich podległych pracowników,

- ustalenie zakresu i technologii napraw poszczególnych pojazdów oraz innych zleconych napraw na stacji obsługi.

mechanik samochodowy Zielona Góra

Zatrudnimy na stanowisko mechanik samochodowy na zespołownię i silnikownię na Stację Obsługi w Zielonej Górze.

  1. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  2. Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie z wieloletnią tradycją.
  3. Możliwość rozwoju zawodowego.

Kadry - dane kontaktowe

od poniedziałku do piątku: godz. 7:00 - 15:00

68 322 04 45

661 400 427

kadry@pks.zgora.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

plansza informacyjna PFR poziom