Informacja tel.: +48 703 40 23 57 cena brutto 2,58 zł./min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

logo PKS 40px

Wyszukaj połączenie i kup bilet przez internet od 1 zł!

Oferty Pracy

foto przepisy

Elektromonter napraw samochodowychZielona Góra

Zatrudnimy osobę na stanowisko Elektromonter napraw samochodowych na Stację Obsługi w Zielonej Górze

Szczegółowe informacje w Dziale Kadr pod numerami telefonów 68 322 04 45 lub 661 400 427

Spawacz blacharzZielona Góra

Zatrudnimy 3 osoby na stanowisko Spawacz blacharz na Stację Obsługi w Zielonej Górze

Dyżurny ruchuZielona Góra

Zatrudnimy osobę na stanowisko Dyżurny ruchu na dworcu PKS w Zielonej Górze

Wymagania:
- wykształcenie średnie,
- znajomość obsługi komputera,

oraz u kierownika dworca PKS Zielona Góra pod numerem telefonu 661 400 413

KIEROWCA AUTOBUSU Zielona Góra, Sulechów,Świebodzin, Krosno Odrzańskie, Gubin

Zatrudnimy na stanowisko kierowca autobusu Zielona Góra (Sulechów,Świebodzin, Krosno Odrzańskie, Gubin)

POMOŻEMY CI W ZDOBYCIU PRAWA JAZDY KATEGORII D
I NIEZBĘDNEGO DOŚWIADCZENIA

POMAGAMY W FINANSOWANIU

Opis stanowiska:
Obsługa komunikacji lokalnej, dalekobieżnej oraz turystyki,

Zadania:
- Profesjonalna i rzetelna obsługa pasażerów,
- Sprzedaż biletów,

Wymagania:
- Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu kierowcy kat. D,
- Świadectwo kwalifikacji zawodowej, orzeczenie psychologiczne,
- zaświadczenie lekarskie,
- Zaświadczenie o niekaralności,
- Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- Punktualność, dyspozycyjność,

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego.

WULKANIZATOR ZIELONA GÓRA

Zatrudnimy pracownika na stanowisko: WULKANIZATOR na Stację Obsługi w Zielonej Górze

MECHANIK SAMOCHODOWY Zielona Góra

Mechaników napraw pojazdów samochodowych z doświadczeniem na Stację Obsługi w Zielonej Górze (na zespołownię i silnikownię).

Kadry - dane kontaktowe

od poniedziałku do piątku: godz. 7:00 - 15:00

68 322 04 45

661 400 427

kadry@pks.zgora.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH