Informacja tel.: +48 703 40 23 57 cena brutto 2,58 zł./min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

logo PKS 40px

Wyszukaj połączenie i kup bilet przez internet od 1 zł!

Rozkład Jazdy ważny od: 18.02.2019 r.
MIEJSCOWOŚĆ PRZEZ GODZ. ODJAZDU
BABIMOST Zbąszynek 14:30 D (*) 3      
BORYSZYN   06:15 DH (*) 1 15:25 DH (*) 5    
BRÓJCE Myszęcin 11:30 D (*) 4 15:30 D (*) 4    
CIBÓRZ OŁOBOK 08:30 D (*) 4      
GOŚCIKOWO   13:00 1-4 (*) 8      
JELENIA GÓRA Bolesławiec 15:20 a (V;VIII) 6      
JEMIOŁÓW Zagórze 15:45 S (*) 6      
JEZIORY   15:10 DH (*) 3      
KALINOWO Niesulice 06:30 S (*) 1 13:20 D (*) 2    
KĘPSKO Rosin 08:20 S (*) 3 12:50 S (*) 3    
KOŁOBRZEG Gorzów Wlkp. 07:35 dn (*) 5      
KOSZALIN Gorzów Wlkp. 11:15 a (V;VIII) 5      
LASKI WIEŚ Przełazy 12:45 S (*) 7 14:25 S (*) 7    
LASKI WIEŚ Węgrzynice 15:30 D (*) 7      
ŁAGÓW LUB.   07:55 D (*) 5 09:05 CL (*) 5 10:30 Dm (*) 5 12:00 D (*) 5
    14:25 Dm (*) 5 16:00 DH (*) 5 17:10 CL (*) 5  
ŁAGÓW LUB. Lubrza 06:35 S (*) 5 16:00 S (*) 5    
MIĘDZYCHÓD Międzyrzecz 13:40 De (III) 4      
MIĘDZYLESIE Cibórz, Darnawa 13:25 S (*) 4      
MIĘDZYLESIE Ołobok 13:15 S (*) 3      
MIĘDZYRZECZ Jordanowo 11:00 D (*) 2      
NIEDŹWIEDŹ Przełazy 06:20 S (*) 7      
NIEKARZYN Kępsko 06:30 S (*) 7 15:45 S (*) 7    
NIESULICE   11:00 CL (*) 1 18:30 CL (*) 1    
NOWY DWOREK Witosław 07:50 S (*) 2 14:15 D (*) 2 15:25 D (*) 7  
OŁOBOK Wilkowo 15:35 S (*) 2      
POGORZELICA Pobierowo, Świnoujście 05:15 R (*) 5      
RAKÓW   07:00 S (*) 8 07:50 S (*) 8 12:35 S (*) 8 14:35 S (*) 8
SMARDZEWO Lubinicko 11:05 S (*) 3 14:15 S (*) 3 15:30 S (*) 3  
SMARDZEWO Szczaniec 06:20 S (*) 3 12:10 S (*) 3 12:30 DH (*) 3 14:05 S (*) 3
SZCZANIEC   06:25 S (*) 4 06:30 DH (*) 4    
WĘGRZYNICE Cibórz 11:50 D (*) 1 14:25 S (*) 3    
WĘGRZYNICE Ołobok 06:15 S (*) 2      
WYSOKA Lubrza 12:45 S (*) 1      
ZAGAJE Lubrza 12:50 S (*) 7      
ZARZYŃ Lubrza 06:15 S (*) 1 14:25 S (*) 1 15:25 S (*) 6  
ZAWISZE Skąpe 06:207 D (*) 7 15:45 D (*) 1    
ZIELONA GÓRA Kalsk, Sulechów 08:20 De (III) 6 18:30 D (*) 8 20:00 dn (*) 8 20:25 R (*) 8
ZIELONA GÓRA Sulechów 04:45 D (*) 8 06:20 S (*) 8 06:50 S (*) 8 14:20 Cdm (*) 8
ZIELONA GÓRA Sulechów KALSK 05:20 Dm (*) 8 06:30 d (*) 8 07:10 S (*) 1 08:10 dm (*) 8
    09:30 D (*) 8 10:30 S (*) 6 11:20 Dm (*) 8 12:10 b (*) 8
    13:00 Dm (*) 8 14:40 Dm (*) 8 15:40 c (*) 8 16:20 S (*) 8
    17:30 an (*) 8 18:30 CL (*) 8    

 

Rozkład Jazdy ważny od: 18.02.2019 r.
MIEJSCOWOŚĆ PRZEZ GODZ. PRZYJAZDU                     
BABIMOST Zbąszynek 07:20 D (*)      
BORYSZYN   07:34 DH (*) 16:40 DH (*)    
BRÓJCE Myszęcin 06:19 D (*) 09:35 S (*) 13:05 DH (*)  
CIBÓRZ Ołobok 09:43 D (*)      
GOŚCIKOWO   16:50 12 (*)      
JEMIOŁÓW Zagórze 07:32 S (*)
JELENIA GÓRA Bolesławiec 11:15 a (V;VIII)      
JEZIORY   15:30 DH (*)      
KALINOWO Radoszyn 07:49 S (*) 14:28 DH (*) 15:30 S (*)  
KĘPSKO Rosin 14:45 S (*)      
KOŁOBRZEG Recz, Świdwin 19:59 dn (*)      
KOSZALIN Gorzów Wlkp. 15:20 a (V,VIII)      
LASKI WIEŚ Przełazy 14:20 S (*) 15:51 S (*) 16:45 D (*)  
ŁAGÓW LUB.   07:30 D (*) 10:28 CL (*) 13:20 D (*) 16:00 Dm (*)
    18:28 CL (*)      
ŁAGÓW LUB. Lubrza 08:59 S (*)      
MIĘDZYCHÓD Międzyrzecz 08:20 De (III)      
MIĘDZYLESIE Cibórz, Darnawa 14:44 S (*)      
MIĘDZYLESIE Ołobok 14:55 S (*)      
MIĘDZYRZECZ Jordanowo 12:53 D (*)      
NIEDŹWIEDŹ Przełazy 07:20 S (*)      
NIEKARZYN Kępsko 07:44 S (*) 16:40 S (*)    
NIESULICE   11:46 CL (*) 19:10 CL (*)    
NOWY DWOREK Witosław 07:20 D (*) 08:52 S (*) 15:11 D (*) 16:20 D (*)
OŁOBOK Wilkowo 16:38 S (*)      
RAKÓW   07:53 S (*) 08:40 S (*) 13:35 S (*) 14:23 S (*)
    15:10 S (*)      
POGORZELICA   20:24 R (*)      
SMARDZEWO Lubinicko 13:38 DH (*) 14:24 S (*) 15:13 S (*) 16:18 S (*)
SMARDZEWO Szczaniec 07:36 S (*) 13:35 S (*) 13:38 DH (*) 16:53 S (*)
SULĘCIN   09:36 D (III)      
SZCZANIEC   07:50 S (*)      
WĘGRZYNICE Cibórz 07:46 S (*) 13:20 D (*)    
WĘGRZYNICE Ołobok 07:13 S (*) 16:05 S (*) 16:25 S (*)  
WYSOKA Lubrza, Zarzyń 14:07 S (*)      
ZAGAJE Lubrza 13:50 S (*)      
ZARZYŃ Lubrza 07:55 S (*) 15:58 S (*) 16:50 S (*)  
ZAWISZE Skąpe 16:56 D (*)      
ZIELONA GÓRA Kalsk Sulechów 05:14 R (*) 06:11 D (*) 07:34 dn (*) 13:40 De (III)
ZIELONA GÓRA Sulechów 06:49 S (*) 09:00 CL (*) 09:50 S (*)
ZIELONA GÓRA   06:11 D (*) 07:34 dn (*) 09:01 D (*) 10:51 d (*)
    12:25 S (*) 13:31 dm (*) 14:18 D (III) 14:21 Dm (*)
    15:21 Cd (*) 15:55 D (*) 16:43 an (*) 17:16 S (*)
    18:21 dm (*) 19:30 Dn (*) 20:31 dn (*) 22:26 dn (*)

LEGENDA

14.30 kurs pośpieszny
07:30 V kurs przyspieszony
17:45 kurs zwykły
+ kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
1 kursuje w poniedziałki
2 kursuje we wtorek
3 kursuje w środę
4 kursuje w czwartek
5 kursuje w piątek z wyjątkiem 12.VI
6 kursuje w soboty
7 kursuje w niedziele
1-4 kursuje od poniedziałku do czwartku
a nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
b nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
B kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele
C kursuje w soboty, niedziele i święta
c nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
D kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26
E kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e nie kursuje w okresie ferii letnich
f nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
G nie kursuje od poniedziałku do piątku w okresie wakacji szkolnych i ferii
g nie kursuje w Wielką Sobotę
H kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych, oraz 12.VI
i nie kursuje w drugi dzień świąt Wielkanocnych
J kursuje do Czerwieńska Rynek
L kursuje w okresie ferii letnich
l nie kursuje w dniu 30.XII
m nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
q w ferie i wakacje szkolne kursuje tylko w dni robocze
R kursuje od 1.VII do 31.VIII
S kursuje w dni nauki szkolnej oprócz 12.VI
Q kursuje przez Czerwieńsk Jednostka Wojskowa
U nie kursuje 25.XII, 1.I, pierwszy dzień świąt Wielkanocnych
X kursuje od 20.VI - 01.IX
z nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
(*) kurs firmy PKS Zielona Góra Sp. z o.o., ul. Jana z Kolna 2a, 65-014 Zielona Góra
(I) kurs firmy PKS Bolesławiec Sp. z. o.o. , ul. Modłowa 8, 59-700 Bolesławiec
(III) kurs firmy PKS w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o.,  ul. Podmiejska 20, 66-400 Gorzów Wlkp.
(IV) kurs firmy Przedsiębiorstwo PKS Gryfice Sp. z o.o. ul. Trzygłowska 32, 72-300 Gryfice
(V) kurs firmy PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra, ul. Obrońców Pokoju 1B
(VIII) kurs firmy PKS Spółka z o.o. w Koszalinie, ul. Zwycięstwa 1, 75-029 Koszalin
(IX) kurs firmy Milla Spółdzielnie w Lesznie, ul. Towarowa 1, 64-100 Leszno
(XII) kurs firmy PT-H TRANSHAND Sp. z o.o Słubice, Osiedle Przemysłowe 16, 69-100 Słubice
(XIII) kurs firmy "POLBUS-PKS" Sp. z o.o. Wrocław, ul. Joannitów 13, 50-525 Wrocław
(XIV) kurs firmy Feniks V Sp. z o.o., ul. Okrzei 31-33, 68-200 Żary
(XV) kurs firmy PKS w Szczecinie Sp. z o.o.,  ul. Heyki 4, 70-631 Szczecin
(XVI) Arria Bus Transport Polska sp. z o.o. Oddział w Kołobrzegu, ul. Dąbrowskiego 8/24, 87-100 Toruń