Agencja Reklamowa

 UWAGA!!! 

***Zmiana przystanków w Nowej Soli***

 

Godziny odjazdów i przyjazdów autobusów na dworzec w Zielonej Górze.

Rozkład Jazdy ważny od: 01.12.2016 r.

Szczegółowy rozkład jazdy

Miejscowość Przez Stan. Godz. odjazdu

BARLINEK

Gorzów Wlkp.

2

06:45 dn*

BOBROWICE

Trzebule

5

15:40 S*

BOJADŁA

Sulechów

1

15:10 S*

BOLESŁAWIEC

Szprotawa

3

13:00 d

BRONISZÓW

Radwanów

6/9

08:15 D*, 12:10 D*, 15:25 D*, 17:00 S*,

BRZEŹNICA

Niwiska

9/10

06:00 D*, 08:00 D*, 09:45 E*, 14:15 Dm*, 14:20 S*, 15:30 D*,16:30 cm*

BYTOM ODRZ.

2/3/4

07:30 bn*13:30 E#, 22:00 cn

CIEMNICE

Leśniów Wielki

6

06:10 S*,

CYBINKA

Krosno Odrz.

5

05:45 D*, 06:55 c*, 10:45 c*, 13:00 Cb*, 14:35 D*, 15:00 cm*, 17:10 cm*

CZERWIEŃSK

Przylep

A1

04:00 c*, 04:55 D*, 05:50 EQ*, 05:00 D*, 06:00 SJ*, 06:20 S*, 06:40 D*, 07:10 E*, 07:50 c*, 08:40 25*, 08:40 134J, 09:10 D*, 09:30 Cbi*, 10:00 SJ*, 10:30 D*, 11:20 cJ*, 11:50 D*, 12:30 a*, 13:10 c*, 13:50 D*, 14:30 a*, 15:10 E*, 15:30 D*, 15:50 D*, 16:30 am* , 17:20 Em*, 17:50 DJm*, 18:35 am*, 19:30 DJm*, 20:10 am*, 21:25 Dm*, 22:30 cm* 

CZĘSTOCHOWA

Wrocław

3

10:20 bn  

DĄBROWA

Zabór, Milsko

7

05:55 D*, 13:30 D*, 15:30 D*

DRZONÓW  

Radomia 

05:25 D*, 06:30 S*, 08:40 D*, 12:40 D*, 15:30 D*, 18:30 Dm*  

GŁOGÓW

 

2/3

07:30 bn*17:10 d, 17:45 dn, 20:15 dm, 22:00 cn

GORZÓW WLKP. 

Międzyrzecz 

2 

06:45 dn*, 08:30 d, 15:20, 19:13 5-1  

GUBIN 

 

5/6 

10:15 dn, 11:00 D*, 12:30 D*, 13:30 D*, 14:30 Ca*, 15:15 D*, 17:00 Vc*, 18:30 am*, 21:30 cm*

JABŁONÓW 

 

8/9 

06:00 D*, 08:00 D*, 09:45 E*, 12:30 am*, 14:15 Dm*, 16:30 am*, 

JELENIA GÓRA

Bolesławiec

3

13:50 d, 16:35 a

JELENIA GÓRA

Lubin

3

14:50 bX  

       

KAMIENNA GÓRA

Wałbrzych

3

14:30 b  

KARGOWA 

 

1/2/3

07:30 Vc*, 08:30 D*, 14:35 S*, 15:20 D*, 17:45 Dm*

KARPACZ 

 

3

09:47 5-1  

KATOWICE

 

3

04:00 dn*22:00 cn  

KIELCE

Częstochowa

3

10:20 bn  

KŁODZKO

 

2

07:30 bn*  

KOŁOBRZEG

Gorzów Wlkp.

2/4

01:00 a7; 06:45 dn*, 10:00 bX, 11:27 L

KOSZALIN

Gorzów Wlkp.

5

10:30 a&  

KOŹLA   

Słone  

8  

05:40 D*, 07:50 Cbi*, 09:45 S*, 13:30 c*, 16:30am*, 18:30 S*, 22:30 Dm*

KRAKÓW

Opole

3

04:00 dn*22:00 cn  

KROSNO ODRZ.

Leśniów Wielki

5/6

05:45 D*, 06:55 c*, 08:20 S*, 09:45 E*, 10:45 c*, 11:00 D*, 11:40 D*, 12:10 S*, 12:10 6*, 12:30 D*, 12:50 S*, 13:00 Ca*, 13:30 D*, 13:40 6*, 14:15 S*, 14:30 Ca*, 14:35 D*, 15:00 cm*, 15:15 D*, 15:30 D*, 15:40 Cb*, 15:45 S*, 16:15 S*, 16:40 c*, 17:00 Vc*, 17:10 am*, 17:50 Dm*, 18:30 am*, 19:30 am*, 20:30 Dm*, 21:30 cm*, 22:30 Dm*  

KROSNO ODRZ.

Trzebule

5

15:40 S*  

KUDOWA ZDRÓJ

Legnica

2

07:30 bn*  

KUDOWA ZDRÓJ

Wrocław

2

12:35

LASKI

 

A1

04:00 c*, 04:55 D*, 05:50 EQ*, 06:40 D*, 07:10 E*, 07:50 c*, 09:10 D*, 09:30 Cbi*, 10:30 D*, 11:50 D*, 12:30 a*, 13:10 c*, 13:50 D*, 14:30 a*, 15:10 E*, 15:50 D*, 16:30 am*, 17:20 Em*, 18:35 am*, 20:10 am*, 21:25 Dm*, 22:30 cm*  

LEGNICA

 

2/3

07:30 bn*, 22:00 cn  

LESZNO

Sulechów

2

18:20 dn  

LEŚNIÓW MAŁY

Drzonów

4

12:40 D*, 15:30 D*  

LEŚNIÓW MAŁY

Sudoł

4

05:25 D*, 06:30 S*  

LIPNO 

Słone 

04:35 D*, 06:00 c*, 07:50 D*, 11:00 a*, 14:30 E*, 15:45 Dm*, 17:30 Dm*, 19:35 am*

LUBIN 

Nowa Sól 

2/3 

04:00 dn*, 07:30 bn*, 08:00 Vd*, 10:20 bn, 22:00 cn  

LUBSKO 

Tuchola 

10 

08:00 c*, 12:30 S*, 14:30 D, 15:45 Dm*, 16:00 D, 16:30 am*, 18:00 D

LUBSKO 

Guzów, Jasień 

10 

06:35 D, 09:00 b, 10:30 D, 13:15 b, 14:15 cm*, 17:30 b, 19:30 bm  

MIĘDZYCHÓD

 

4

12:50 De  

MIĘDZYRZECZ

 

2/4

04:30 R*, 04:30 K*, 06:45 dn*,   

MILSKO      

Przytok      

7      

05:55 D*, 07:00 D*, 08:20 c*, 10:10 D*, 12:00 a*, 13:30 D*, 14:45 c*, 15:30 D*, 16:30 am*, 17:30 Dm*, 18:30 Cam*, 18:30 Dm*, 20:15 cm*, 22:30 Dm*    

MRZEŻYNO

4

11:30 L

NOWA SÓL          

           

2/3 4        

04:00 dn*, 05:15 D*, 06:15 D*, 07:15 D*, 07:30 bn*, 08:00 Vd*, 08:15 c*, 09:15 D*, 10:15 D*, 10:20 bn, 11:15 D*, 12:15 a*, 13:15 D*, 14:15 D*, 14:45 S*, 15:15 a*, 15:45 D*, 16:15 D*, 17:15 Dm*, 18:15 am*, 19:15 Dm*, 20:15 Dm*, 21:15 Dm*, 22:00 cn, 22:15 Dm*  

NOWA SÓL        

 

3/5/8        

05:35 E#, 07:00 E#, 07:15 DT#, 07:45 DTe#, 07:45 6Y#, 09:00 ST#, 09:45 6Y#, 10:05 ST#, 10:25 DH#, 11:20 b#, 12:15 DT#, 12:45 DT#,14:10 ST#, 14:25 DT#, 15:10 DT#, 15:25 DT#, 15:55 a#, 16:10 ST#, 17:00 aem#, 17:00 Dm#, 17:25 DmT#, 18:30 CamY, 18:30 DT#, 19:15 ST#, 20:25 Dm#, 21:15 am#, 22:30 DmT#

NOWE MIAST.

 

3/4

04:00 dn*, 08:00 Vd*, 10:20 bn, 

NOWY TARG

 

3

04:00 dn*  

NOWOGRÓD BOB

Piaski

10/11

05:20 D*, 05:25 D*, 06:25 S*, 06:40 Cbi*, 08:00 c*, 08:30 D*, 10:00 Ca*, 11:25 D*, 11:45 D*, 12:30 S*, 12:30 Ca*, 13:10 S*, 13:45 Dm*, 14:10 D*, 14:15 cm*, 14:50 Dm*, 15:20 D*, 15:25 S*, 15:35 Ca*, 15:45 Dm*, 16:15 cm*, 16:30 am*, 17:00 Dm*, 18:20 Dm*, 19:20 Dm*, 19:30 Cam*, 21:00 Dm*, 21:00 Ccm*, 22:20 Dm*

NOWOGRÓD BOB.

Drągowina, Sobolice

10

06:05 S*14:40 6*  

OPOLE

Wrocław

2/3

04:00 dn*22:00 cn  

POBIEROWO

 

4

04:30 R*  

POGORZELICA

Pobierowo

4

04:30 R*  

POLKOWICE

Głogów

2

07:30 bn*, 22:00 cn  

POLKOWICE

 

3

04:00 dn*, 08:00 Vd*, 10:20 bn,

POZNAŃ

Kargowa

2/3

07:30 Vc*,

PRZEMYŚL

Kraków

3

22:00 cn  

PRZYBYMIERZ

Niwiska

10/11

14:20 S*, 14:40 6*, 15:30 D*

PRZYLASKI

Pierzwin

8/9

06:00 D*, 09:45 E*, 15:15 D*, 16:30 am*

PRZYLASKI

Urzuty

8/9

08:00 D*, 12:30 am*, 14:15 Dm*,

PRZYTOK    

     

7    

05:55 D*, 06:35 S*, 07:00 D*, 08:20 c*, 10:10 D*, 12:00 a*, 13:30 D*, 14:45 c*, 15:30 D*, 16:30 am*, 17:30 Dm*, 18:30 Cam*, 18:30 Dm*, 20:15 cm*, 22:30 Dm*

RECZ

 

2

06:45 dn*  

REWAL

 

4

04:30 R*  

SŁONE

 

8

06:45 S*, 15:20 S*  

SŁUBICE  

Cybinka  

5  

05:45 D*, 06:55 c*, 10:45 c*, 12:00 D, 13:00 Ca*, 15:00 cm*, 16:00 De, 17:10 am*

SOBOLICE

 

10/11

06:05 S*, 14:20 S*, 14:40 6*

SULECHÓW  

   

1/2 3/4

04:30 R*, 04:30 K*, 14:35 S*, 15:20 D*, 

SULECHÓW          

Cigacice          

1/2/3          

05:10 D*06:45 dn*, 06:50 S*, 07:30 Vc*, 08:00 E*, 08:30 D*, 09:50 c*, 11:20 S*, 12:30 am*, 13:25 Dm*, 14:20 a*, 14:35 6c*, 14:50 S*, 15:10 S*, 15:10 DH*, 15:40 am*, 16:15 S*, 17:20 cm*, 17:45 Dm*, 18:25 am*, 19:30 d*, 20:45 Dm*, 21:30 dn*, 22:30 Dm*

SULĘCIN

Świebodzin

1/3

13:30 E, 18:40 be7  

SZCZECIN

 

2

12:30 d  

ŚWIDNICA k.ZG    

     

12    

04:30 D*, 05:30 D*, 06:30 Dy*, 07:30 Ey*, 08:50 cy*, 10:30 E*, 12:30 ay*, 14:45 ay*, 15:45 Dy*, 16:45 cm*, 18:30 am*, 20:30 Dm*, 21:30 6m*, 22:30 Dm*

ŚWIEBODZIN

 

2/4

04:30 R*, 04:30 K*, 

ŚWIEBODZIN      

Cigacice      

1/2      

05:10 D*06:45 dn*, 08:00 E*, 09:50 c*, 11:20 S*, 12:30 am*, 13:25 Dm*, 14:20 a*, 14:50 S*, 15:40 am*, 16:15 S*17:20 cm*, 18:25 am*, 19:30 d*, 21:30 dn*  

ŚWINOUJŚCIE

Kamień Pomorski

2

04:30 K*  

TARNAWA

Kisielin

7

06:35 S*  

WAŁBRZYCH

 

2

01:05 a6, 07:30 bn*  

WICHÓW

Pierzwin

8/9

06:00 D*, 09:45 E*, 15:15 D*, 16:30 am*

WICHÓW

Urzuty

8/9

08:00 D*, 12:30 am*, 14:15 Dm*, 

WOLSZTYN

Kargowa

1/2/3

07:30 Vc*, 08:30 D*,  

WROCŁAW  

   

2/3  

01:22 L, 04:00 dn*, 08:00 Vd*, 10:20 bn, 17:00 L, 18:30 Vbm, 22:00 cn

WYSOKIE

 

A1

05:00 D*, 06:20 S*, 08:40, 25*, 15:30 D*

ZABÓR

Kisielin

7

06:35 S*  

ZABÓR     

     

7    

05:55 D*, 07:00 D*, 08:20 c*, 10:10 D*, 12:00a*, 13:30 D*, 14:45 c*, 15:30 D*, 16:30am*, 17:30 Dm*, 18:30 Cam*, 18:30 Dm*, 20:15 cm*, 22:30 Dm*

ZAKOPANE

Kraków

3

04:00 dn*  

ŻAGAŃ

Stanów

10

06:30 D, 12:15 D  

ŻAGAŃ  

Brzeźnica  

10  

07:45 Cb, 09:15 D, 11:00 b, 14:40 S, 17:15 cG, 20:30 bm  

ŻAGAŃ

Kaczenice

9

15:20 b  

ŻAGAŃ

Pierzwin

8/9

06:00 D*, 09:45 E*, 16:30 am*

ŻAGAŃ  

Urzuty  

8/9  

08:00 D*, 08:45 S, 12:30 am*, 14:15 Dm*,19:30 bm  

ŻARY          

Piaski,          

2/11          

05:25 D*, 06:40 Cb*, 06:40 D, 08:30 Cb, 08:30 D*, 10:00 D, 10:00 Ca*, 11:25 Cb, 11:25 D*, 12:00 D, 12:30 Ca*, 12:50 D, 13:30 b, 14:10 D*, 14:50 Cb, 14:50 Dm*, 15:35 Ca*, 15:35 D, 16:15 cm*, 17:00 Dm*, 17:00 Cb, 18:20 Dm*, 19:30 Cam*, 19:30 Dm, 21:00 Dm*, 22:30 Cbm

 

Miejscowość przez godz. przyjazdu

BARLINEK

Gorzów Wlkp.

20:51 dn*,  

BOBROWICE

Trzebule

07:12 S*,  

BOJADŁA

Sulechów

09:47 D*,  

BOLESŁAWIEC

Szprotawa

10:21 d,  

BRONISZÓW

Radwanów

06:20 D*, 07:37 S*, 09:35 D*, 13:27 D*, 15:30 S*  

BRZEŹNICA

Niwiska

07:29 D*, 09:15 D*, 13:31 E*, 17:15 D*

BYTOM ODRZ.

 

06:31 6Y#, 07:24 DT#, 11:25 cn, 14:08 d*

CIEMNICE

Leśniów Wielki

07:33 S*,  

CYBINKA

Krosno Odrz.

08:41 D*, 10:56 D*, 12:56 c*, 16:11 c*, 17:56 Cb*, 20:26 cm*, 21:41 cm*,  

CZERWIEŃSK

Przylep

00:04 cm*, 05:34 c *, 06:19 D *, 06:34 D *, 07:01 S *, 07:29 E *, 07:35 S *, 08:19 D *, 08:54 E *, 09:34 c *, 10:16 D *, 10:16 25*, 10:54 D *, 11:19 Cbi*, 11:36 S *, 12:14 D *, 12:56 c *, 13:34 D *, 14:09 1-4*, 14:09 Ca*, 14:15 5Q*, 14:54 c*, 15:28 D *, 16:09 Ca*, 16:09 5 *, 16:151-4Q, 16:51 D*, 16:54 E *, 17:34 D *, 18:14 am*, 19:14 Em*, 19:36 Dm*, 20:24 am*, 21:16 Dm*, 21:49 am*, 23:04 Dm*,  

CZĘSTOCHOWA

Wrocław

20:20 bn,  

DĄBROWA

Zabór, Milsko

05:31 D*, 07:25 D*, 15:01 D*, 17:05 D*,  

DRZONÓW

Radomia

06:30 D*, 07:40 S*, 09:33 D*, 13:41 D*, 16:30 D*, 19:22 Dm*,  

GŁOGÓW

  

08:23 Vd, 11:25 cn*, 14:08 d*, 16:53 dn, 19:38 dm

GORZÓW WLKP.

Międzyrzecz

09:47 5-1, 12:20, 17:00 d, 20:51 dn*, 

GUBIN

Czarnowo

08:03 D*, 13:13 Cam*, 17:14 Dm*,  

GUBIN

  

07:15 Vc*, 09:23 c*, 11:50 D*, 14:27 D*, 18:20 dn, 18:52am,  

JABŁONÓW

  

09:15 D*, 13:31 E*, 15:37 am*, 17:15 Dm*, 19:20 am*, 

JELENIA GÓRA

Bolesławiec

10:25 a, 12:15 d,  

JELENIA GÓRA

Lubin

09:45 bX,  

KAMIENNA GÓRA

Wałbrzych

11:39 b,  

KARGOWA 

 

07:37 S*, 12:22 D*, 16:50 Vc*,

KARPACZ

   

19:03 5-1,  

KATOWICE

 

11:25 cn, 21:40 dn*

KIELCE

Częstochowa

20:20 bn,  

KŁODZKO

 

14:08 d*,  

KOŁOBRZEG

Gorzów Wlkp.

01:00 a6, 14:05 bX, 16:55 L, 20:51 dn*,  

KOSZALIN

Gorzów Wlkp.

16:05 a&,  

KOŹLA

Słone

05:25 D*, 07:00 D*, 09:26 Cbi*, 11:10 S*, 14:51 c*, 17:51am*, 19:51 S*, 

KRAKÓW

Opole

11:25 cn, 21:40 dn*

KROSNO ODRZ.

Leśniów Wielki

05:30 D*, 06:35 c*, 07:10 S*, 07:12 S*, 07:15 Vc*, 07:30 D*, 07:35 S*, 08:03 D*, 08:40 Cbi*, 08:40 S*, 08:41 D*, 09:23 c*, 09:35 S*, 10:20 a*, 10:56 D*, 11:40 6*, 11:50 D*, 12:20 Dm*, 12:56 c*, 13:13 Cam*, 13:35 Dm*, 14:05 6*, 14:27 D*, 15:05 Dm*, 15:20 6m*, 15:45 S*, 16:11 c*, 16:55 S*, 17:14 Dm*, 17:56 Ca* 18:20 Dm*, 18:52 am, 20:26 cm*, 21:41am*,

KROSNO ODRZ.

Trzebule

07:27 S*,  

KUDOWA ZDRÓJ

Legnica

14:08 d*,  

KUDOWA ZDRÓJ

Wrocław

15:05,  

LASKI

 

00:04 cm*, 05:34 c*, 06:34 D*, 07:29 E*, 08:19 D*, 08:54 E*, 09:34 c*, 10:54 D*, 11:19 Cbi*, 12:14 D*, 13:34 D*, 14:09 Ca*, 14:15 5Q*, 14:54 c*, 15:28 D*, 16:09 Ca*, 16:09 5*, 16:54 E *, 17:34 D*, 18:14 am*, 19:14 Em*, 20:24 am*, 21:49 am*, 23:04 Dm*

LEGNICA

 

11:25 cn, 14:08 d*,  

LESZNO

Sulechów

10:04 dn,  

LEŚNIÓW MAŁY

Drzonów

06:30 D*, 07:40 S*,  

LEŚNIÓW MAŁY

Sudoł

13:41 D*, 16:30 D*,  

LIPNO

Słone

06:22 E*, 07:36 c*, 09:32 D*, 12:49 a*, 16:13 D*,

17:28 Dm*, 19:13 Dm*, 21:18 am*,  

LUBIN

Nowa Sól

11:25 cn, 14:08 d*, 18:57 Vd*, 20:20 bn, 21:40 dn*

LUBSKO

Tuchola

08:30 D, 13:30 D, 15:30 D, 17:30 D,  

LUBSKO

Guzów, Jasień

06:10 D, 07:30 b, 09:15 cm*, 11:15 c*, 13:00 b, 15:45 Cb, 15:45 S*, 16:30 D, 17:25 Dm*, 19:15 bm, 20:45 am*,  

ŁAGÓW LUB

 

17:20 Cam*,  

MIĘDZYCHÓD

 

09:12 De,  

MIĘDZYRZECZ

 

18:25 Vc*, 20:51 dn*, 21:54 K*, 21:54 R*, 

MILSKO

Przytok

05:31 D*, 06:25 E*, 07:23 +c*, 07:25 D*, 08:17 D*, 09:43 c*, 11:37 D*, 13:23 a*, 15:01 D*, 16:00 cm*, 17:05 D*, 17:48am*, 18:47 Dm*, 19:47 Cam*, 21:32 Dm*

MRZEŻYNO

11:30 L

NOWA SÓL

 

05:42 D*, 06:52 D*, 07:22 Cbi*, 07:22 D*, 07:52 D*, 08:52 D*, 09:52 a*, 10:52 D*, 11:25 cn, 11:52 D*, 12:52 D*, 13:37 D*, 14:08 d*, 14:52 a*, 15:52 D*, 16:22 S*, 16:52 Dm*, 17:52 am*, 18:52 Dm*, 18:57 Vd*, 19:52 Dm*, 20:20 bn, 20:52 Dm*, 21:52 Dm*, 21:40 dn*, 22:52 Dm*

NOWA SÓL

 

05:25 E#, 06:45 DT#, 07:10 ST#07:31 DT#, 07:31 CbY#, 08:40 ST#, 08:56 DT#, 09:55 ST#, 10:30 DT#, 10:50 6Y#, 11:31 DH#, 11:35 ST#, 11:56 6Y#, 13:01 DT#, 13:45 DT#, 14:00 ST#, 14:56 a#, 15:20 DT#, 15:56 Dm#,  16:45 ST#, 17:10 DmT#18:15 DT#, 18:15 CamY, 18:55 ST#, 19:19 Dm#20:41aem#, 21:45 DmT#

NOWE MIAST.

 

18:57 Vd*, 20:20 bn, 21:40 dn*,  

NOWY TARG

 

22:50 dn*,  

NOWOGRÓD BOB

Piaski

05:29 D*, 06:25 D*, 06:39 Cbi*, 06:45 D*, 07:21 S, 07:29 E*, 07:31 S*, 07:40 D*, 07:44 S*, 08:10 Dn*, 09:09 S*, 09:15 cm*, 09:30 Cbi*, 10:39 D*, 11:00 D*, 11:15 c*, 12:25 Ca*, 13:20 Dm*, 13:50 D*, 14:30 S*, 15:15 Ca*, 15:45 S*, 16:20 S*, 16:35 D*, 17:15 Dm*, 17:25 cm*, 18:00 Ca*, 18:30 Dm*, 18:45 cm*, 19:30 Dm*, 20:45 am*, 21:00 Dm*, 22:00 Cam*, 23:30 Dm*,  

NOWOGRÓD BOB.

 

09:11 E*,  

OPOLE

Wrocław

11:25 cn, 21:40 dn*,  

OSIECZNICA

Krosno Odrz

07:30 D*,  

POBIEROWO

 

21:54 R*,  

POGORZELICA

Pobierowo

21:54 R*,  

POLKOWICE

Głogów

11:25 cn, 14:08 d*,  

POLKOWICE

 

18:57 Vd*, 19:57 Vcm*, 20:20 bn, 21:40 dn*,  

POZNAŃ

Kargowa

16:50 Vc*

PRZEMYŚL

Kraków

11:25 cn,  

PRZYBYMIERZ

Niwiska

07:29 D*, 09:11 E*

PRZYLASKI

Pierzwin

06:26 D*, 07:35 S*, 09:15 D*, 13:31 E*, 19:20 am*

PRZYLASKI

Urzuty

15:37 am*, 17:15 Dm*,  

PRZYTOK

 

05:31 D*, 06:25 E*, 07:23 +c*, 07:38 S*, 07:25 D*, 08:17 D*, 09:43 c*, 11:37 D*, 13:23 a*, 15:01 D*, 16:00 cm*, 17:05 D*, 17:48 am*, 18:47 Dm*, 19:47 Cam*, 21:32 Dm*,  

RECZ

 

20:51 dn*,  

REWAL

 

21:54 R*,  

SŁONE

 

07:38 S*, 16:12 S*,  

SŁUBICE

Cybinka

09:56 D, 10:56 D*, 12:56 c*, 14:39 De, 16:11 c*, 17:56 Ca*, 20:26 cm*, 21:41 am*,  

SOBOLICE

 

09:11 E*,  

 

 

 

SUDOŁ

 

16:50 S,  

SULECHÓW

 

06:35 D*, 07:37 S*, 17:40 DH*, 21:54 K*, 21:54 R*,  

SULECHÓW

Cigacice

05:40 E*, 06:22 dn*, 07:25 D*, 07:38 d*, 07:58 S*, 08:50 S*, 09:14 cm*, 09:47 D*, 10:30 E*, 11:34 D*, 12:22 D*, 12:24 Dm*, 13:14 a*, 14:01 Dm*, 15:18 am*, 16:03 Dm*, 16:43 c*, 16:50 Vc*, 17:20 Cam*, 17:23 S*, 18:25 am*, 19:42 S*20:51 dn*,  

SULĘCIN

Świebodzin

10:29 E, 17:25 be7,  

SZCZECIN

 

13:30 d,  

ŚWIDNICA k.ZG

 

05:22 D*, 06:24 D*, 07:24 D*, 08:24 E*, 09:50 c*, 11:22 E*, 13:22 a*, 15:42 a*, 16:39 D*, 17:32 cm*, 19:22 am*, 21:22 Dm*, 22:22 6m*, 23:22 Dm*,

ŚWIEBODZIN

 

21:54 K*, 21:54 R*,  

ŚWIEBODZIN

Cigacice

06:22 dn*, 07:38 d*, 07:58 S*, 09:14 c*, 10:30 E*, 11:34 D*, 12:24 Dm*, 13:14 a*, 14:01 Dm*, 15:18 am*, 16:43 c*, 17:20 Cam*, 17:23 S*, 18:25 am*, 19:42 S*, 20:51 dn*, 

ŚWINOUJŚCIE

Kamień Pomorski

21:54 K*,  

TARNAWA

Kisielin

07:38 S*,  

WAŁBRZYCH

 

00.40 a7, 14:08 d*,  

WICHÓW

Pierzwin

06:26 D*, 07:35 S*, 09:15 E*, 13:31 E*, 17:15 DH*

WICHÓW

Urzuty

15:37 am*, 19:20 am*,   

WOLSZTYN

Kargowa

12:22 D*, 16:50 Vd*

WROCŁAW

 

11:30 L, 11:25 cn, 17:32 Vbm, 18:57 Vd*, 20:20 bn, 21:40 dn*

WYSOKA

 

07:31 S*,  

WYSOKIE

 

06:19 D *, 07:35 S *, 10:16 25*, 16:51 D *,  

ZABÓR

Kisielin

07:38 S*,  

ZABÓR

 

05:31 D*, 06:25 E*, 07:23 +c*, 07:25 D*, 08:17 D*, 09:43 c*, 11:37 D*, 13:23 a*, 15:01 D*, 16:03 cm*, 17:05 D*, 17:48am*, 18:47 Dm*, 19:47 Cam*, 21:32 Dm*

ZAKOPANE

Kraków

21:40 dn*,  

ŻAGAŃ

Stanów

16:52 cG,  

ŻAGAŃ

Brzeźnica

06:20 D, 07:28 Cb, 07:29 D*, 10:18 b, 14:12 b, 18:25 bm, 20:02 bm,  

ŻAGAŃ

Kaczenice

07:23 D,  

ŻAGAŃ

Nowogród Bob

10:39 D*,  

ŻAGAŃ

Pierzwin

09:15 D*, 13:31 E*, 15:37 am*,  

ŻAGAŃ

Urzuty

07:43 S, 11:30 D, 17:15 Dm*, 19:20 am*

ŻARY

Piaski

06:30 D, 07:40 D*, 07:40 Cb, 08:10 S, 08:40 Cb, 09:10 D, 09:30 Cbi*, 09:30 D, 11:00 D*, 11:00 Cb, 12:25 Ca*, 12:25 D, 13:00 b, 13:50 D*, 15:15 Ca*, 15:15 D, 16:35 D*, 16:35 Cb, 17:15 Dm*, 18:00 Ca*, 18:00 Dm, 18:45 cm*, 19:30 Dm*, 19:30 Cbm, 21:00 Dm*, 22:00 Cam*, 23:30 Dm*,  

LEGENDA


 

*

- obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o.  ul. Jana z Kolna 2a  65-014 Zielona Góra

~~

- kurs w wakacje tylko do Nowej Soli

&

- kursuje do / z Unieścia od 15.06 do 15.09

#

- obsługuje PKS Nowa Sól

+

- kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)

1

- kursuje w poniedziałki oprócz 2.V.

5-1

- kursuje w piątek, sobotę, niedziele, poniedziałek oprócz świąt

6

- kursuje w soboty oprócz świąt

7

- kursuje w niedziele

a

- nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII

b

- nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII

C

- kursuje w soboty, niedziele i święta oraz dodatkowo 2.V

c

- nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII

D

- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt z wyjątkiem 2.V

d

- nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII

E

- kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

e

- nie kursuje w okresie ferii letnich

G

- nie kursuje od poniedziałku do piątku w okresie wakacji szkolnych i ferii

H

- kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych 

i

- nie kursuje w dniu 26.XII

K

- kursuje od 1.06.- 01.09

L

- kursuje w okresie ferii letnich

m

- nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

n

- nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII

P

- kurs pospieszny

R

- kursuje od 01.07 do 31.08

S

- kursuje w dni nauki szkolnej z wyjątkiem  02 i 16.VI,

T

- nie kursuje  02.V.2017 oraz 16.VI.2017

V

- kurs przyspieszony

X

- od 01.10 do 14.04 kursuje w 6,7 w pozostałym okresie codziennie

Y

- kursuje 02.V.2017 oraz 16.VI.2017

 

 

Legenda

*

- obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o.  ul. Jana z Kolna 2a  65-014 Zielona Góra

~~

- kurs w wakacje tylko do Nowej Soli

&

- kursuje do Unieścia od 15.06 do 15.09 

#

- obsługuje PKS Nowa Sól

+

- kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)

1

- kursuje w poniedziałki oprócz 2.V.

5-1

- kursuje w piątek, sobotę, niedziele, poniedziałek oprócz świąt

6

- kursuje w soboty oprócz świąt

7

- kursuje w niedziele

a

- nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII

b

- nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII

C

- kursuje w soboty, niedziele i święta oraz dodatkowo 2.V

c

- nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII

D

- kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt z wyjątkiem 2.V

d

- nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII

E

- kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt

e

- nie kursuje w okresie ferii letnich

G

- nie kursuje od poniedziałku do piątku w okresie wakacji szkolnych i ferii

H

- kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych 

i

- nie kursuje w dniu 26.XII

K

- kursuje od 1.06.- 01.09

L

- kursuje w okresie ferii letnich

m

- nie kursuje w dniach 24 i 31.XII

n

- nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII

P

- kurs pospieszny

R

- kursuje od 01.07 do 31.08

S

- kursuje w dni nauki szkolnej z wyjątkiem  02 i 16.VI,

T

- nie kursuje  02.V.2017 oraz 16.VI.2017

V

- kurs przyspieszony

X

- od 01.10 do 14.04 kursuje w 6,7 w pozostałym okresie codziennie

Y

- kursuje 02.V.2017 oraz 16.VI.2017